با متخلفین تصرف بستر و حریم رودخانه ها برخورد قاطع می شود.

مدیر امور منابع آب بم در جلسه سازگاری با کم آبی (شورای حفاظت از منابع آب) این شهرستان تاکید کرد: با جدیت بیشتری پیگیر نصب کنتورهای هوشمند و جلوگیری از تصرف بستر و حریم رودخانه ها هستیم و با متخلفین برخورد قاطع صورت می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه ۹۸ جلسه سازگاری با کم آبی (شورای حفاظت از منابع آب) شهرستان بم با محوریت برگزاری جلسات هم اندیشی و اطلاع رسانی و اهمیت اجرای آبیاری نوین با حضور جمعی از مسئولین مربوطه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ضمن خیرمقدم به اعضا جلسه و قرائت دستور کار خواستار گزارش ادارات شدند.

مهندس هاشمی مدیر امور منابع آب بم نیز در خصوص عملکرد پرنمودن چاه های غیرمجاز و نصب کنتورهای هوشمند صحبت نمود و بیان کرد: با جدیت بیشتری پیگیر نصب کنتورهای هوشمند و جلوگیری از تصرف بستر و حریم رودخانه ها هستیم و با متخلفین برخورد قاطع صورت می گیرد.

لازم به ذکر است، همکاری شهرداریها و دهیاریها و در اختیار گذاشتن ماشین آلات در رابطه با برخورد با تصرف حریم و بستر رودخانه ها از جمله مصوبات این جلسه بود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات