مراسم تکریم و معارفه اعضای قضایی آبهای زیرزمینی شرکت آب منطقه ای...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،با حضور مدیر عامل و معاون حفاظت و بهره برداری و مدیران این شرکت مراسم تکریم و معارفه اعضای قضایی آبهای زیرزمینی شرکت آب منطقه ای زنجان ،در محل سالن شهید شهریاری برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه، وزیری دبیر کمیسیون آبهای زیرزمینی آمار اجمالی از تعداد پرونده های رسیده و تعداد دادخواستهای وارده و آراء صادره را به سمع اعضای حاضر، رساند.

سپس مهندس رضاپور، ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام شهادت مولی الموحدین ، امیرالمومنین علی (ع)، عملکرد کمیسیون قضائی را تشریح کرد و اظهارکرد: در دورتصدی اقای یارمحمدی، قاضی سابق عضو کمیسیون ،شاهد تلاش ، مسئولیت پذیری و همراهی ایشان بودیم و آمار بالائی از پرونده های موجود تعیین تکلیف شد و درصد بالایی از رعایت عدالت در صدور آراء وجود داشت.

رضاپور با ابراز رضایت از عملکرد کمیسیون آبهای زیرزمینی ، اظهار داشت: ما در حفاظت و حراست از آبهای زیرزمینی ،عملکرد بالایی از متوسط عملکرد کشوری داریم و این موضوع نشاندهنده صادقانه بودن آرائ صادره با توجه به افت ۷۷ سانتیمتری آبهای زیرزمینی در استان است.

وی خاطر نشان کرد: افزایش تعداد اعضای قضایی کمیسیون،مسلماً موجب سرعت بخشیدن به رسیدگی پرونده ها خواهد شد تا با کاهش تبعات حاصله نسبت به حل مشکل پرونده های تعیین تکلیف همت گماشته شود.

در ادامه یار محمدی ،عضو قضایی سابق کمیسیون گفت:این کمیسیون با حیات و ممات و معیشت کشاورزان ارتباط تنگاتنگ داشته و با در نظر گرفتن چاهها به عنوان محل ارتزاق کشاورزان و نیز اهمیت آبهای زیرزمینی برای نسل آینده تصمیم گیری شده است.

مهندس مهانفر ،معاون حفاظت و بهره برداری این شرکت نیز،به اهمیت بالای کمیسیون در آرای  صادره تاکید نمود و آراء آن را واقعی ارزیابی کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: با وجود تعدد قضات کمیسیون ، اختلاف آراء به صفر برسد و سپس از اعضای کمیسیون به ویژه آقای یار محمدی تقدیر و تشکر نمود.

در پایان مهندس رضاپور از زحمات چندین ساله یار محمدی عضو سابق کمیسیون آبهای زیرزمینی با اهداء لوح  تقدیر،قدردانی نمود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای زنجان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای زنجان

    شركت آب منطقه‌ای زنجان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات