برگزاری ویژه برنامه " ۸ مسجد ۸ شب آسمانی" در مسجد امام صادق (ع)

برگزاری ویژه برنامه " ۸ مسجد ۸ شب آسمانی" در مسجد امام صادق (ع)

به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و با مشارکت دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان، بنیاد غدیر استان مرکزی، سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه چهارشنبه شب ۸ خرداد ماه ویژه برنامه " ۸ مسجد ۸ شب آسمانی" در مسجد امام صادق (ع) در شهر صنعتی برگزار شد.
این مراسم با اجرای قاسمی و سپس تلاوت قرآن توسط گودرزی آغاز شد. در این مراسم بعد از اجرای تواشیح دلنشین گروه کمیل، امام جماعت مسجد ضمن خیر مقدم دقایقی در خصوص فضیلت دهه آخر ماه مبارک رمضان سخنرانی کرد. سپس دکتر فلک افلاکی رییس شورای اسلامی شهر اراک ضمن تقدیر از برگزارکنندکان این طرح و هیئت امنای مسجد نکاتی را در خصوص برنامه های مذهبی شورای اسلامی شهر برای شهروندان بیان نمود. مداحی توسط فراهانی، اهدای لوح و هدیه به روزه اولی ها، انتخاب یک زائر اولی برای اعزام به سفر مشهد مقدس به عنوان سفر اول، قرعه کشی مسابقه کتابخوانی اولین مظلوم روزگار، اهدای جوایز به ۵ نفر از شرکت کنندگان در مسابقه کتابخوانی، و در نهایت برگزاری نماز مغرب و عشا و مراسم افطار از دیگر بخش های این مراسم بود.
قبل از مراسم نیز ویزیت رایگان از مردم منطقه توسط پزشکان هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفت. همچنین از یکی از خانواده های معزز شهدا و یکی از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی توسط مدیران استانی و شهرستانی بازدید به عمل آمد.


:
لینک اصل خبر در سایت شهرداری اراک

    منبع خبر

    شهرداری اراک

    شهرداری اراک یک شهرداری در شهر اراک می باشد

      نظرات