تماس بیش از ۵ هزار شهروند اصفهانی با ۱۳۷ در یک هفته

تماس بیش از ۵ هزار شهروند اصفهانی با ۱۳۷ در یک هفته

شهروندان اصفهانی در هفته‌ای که گذشت، پنج هزار و ۱۱۲ تماس تلفنی با مرکز ۱۳۷ برقرار کردند که از این تعداد چهار هزار و ۹۲۵ پیام جهت پیگیری به ثبت رسید.

از مجموع تماس‌های واصل شده دو هزار و ۶۳۳ مورد مربوط به معاونت خدمات شهری معادل ۵۳ درصد، ۲۴۹ تماس معاونت عمران معادل پنج درصد و ۷۰ مورد نیز ترافیکی شامل ۱.۵ درصد از مجموع کل پیام‌ها است؛ سایر پیام‌ها نیز به سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری ارجاع شد.

این گزارش حاکی است ۸۳۴ مورد از تماس‌های شهروندان مربوط به رفع خطر درختان در حال سقوط، گزارش ترکیدگی و باز بودن والو آب فضای سبز بود که به صورت فوری توسط کارشناسان این اداره به مسئولان اجرایی مناطق، ارجاع و نتیجه عملکرد آنها از طریقِ تماس با شهروندان پیگیری شد که بازتاب آن رضایت‌مندی ۹۲ درصدی تماس‌گیرندگان اداره ۱۳۷ بوده است.

در بخش بازخورد نیز به منظور پیگیری پیام‌های ارجاع شده به مناطق و اقدامات صورت گرفته، سه هزار و ۸۴۲ تماس با شهروندان برقرار شده است .

کارشناسان اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان در هفته گذشته یک هزار و ۸۶۵ مورد مشاوره یا اطلاعات مربوط به ساعات بازدید از اماکن تفریحی، شماره تلفن‌های مورد نیاز شهروندان، مسیریابی و اطلاعات مناطق شهرداری اصفهان به شهروندان ارائه کردند.

شهروندان اصفهانی می‌توانند همه روزه در طول شبانه‌روز با سامانه ۱۳۷ شهرداری اصفهان تماس گرفته و مسائل و مشکلات خود را در بخش‌های خدمات شهر، عمران و ترافیک شهری مطرح و از راهنمایی و مشاوره کارشناسان این اداره در حوزه مدیریت شهری استفاده کنند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری اصفهان

  منبع خبر

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان یک شهرداری در شهر اصفهان می باشد

   نظرات