وزیر نیرو:نزولات رحمت الهی در سال جاری نقشه های دشمنان را...

وزیر نیرو:نزولات رحمت الهی در سال جاری نقشه های دشمنان را...

وزیر نیرو در بجنورد گفت: دشمنان جمهوری اسلامی برای مشقت و رنج مردم در قبال کم آبی و بی برقی نقشه ها کشیده بودند تا از این فرصت برای ایجاد ناآرامی بهره بگیرند اما نزولات رحمت الهی در سال آبی جاری، نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی دکتر اردکانیان در نشست تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی افزود: تردید نیست که امسال یک تحول بزرگ پس از پنج دهه خشکسالی است و به یقین، کفران نعمت با وعده عذاب شدید الهی همراه است.

او گفت: کفران نعمت به مفهوم پوشاندن حقیقت و کتمان آن است و خوشحالی ما از نزولات رحمت الهی به مفهوم غفلت از کمبودها و سست شدن در دنبال کردن خواسته ها نیست.

او تصریح کرد: با هدف کفر نورزیدن را با هدف افزون شدن نعمت الهی، ما باید نشان دهیم که ما هنر لذت بردن از کامیابی ها و شیرین کردن کام هموطنانمان را نیز داریم.

وزیر نیرو بیان کرد: به برکت نزول رحمت الهی در سال آبی جاری در پرآب ترین سال را در مقایسه با پنج دهه اخیر داشته ایم و ۱۴ میلیارد متر مکعب آب وارد تالابهای کشور شده است که برخی از آنها در پنجاه سال اخیر بی آب بوده اند.

دکتر اردکانیان گفت: آمارها و عملکرد اقتصادی جمهوری اسلامی در مقایسه با بزرگترین اقتصادهای دنیا قابل دفاع است و اینکه در همه دولتهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی توانسته ایم آبرسانی و برق رسانی به روستاها را تداوم بخشیم یک موفقیت همگانی است.

او افزود: در دولتهای یازدهم و دوازدهم هر هفته به ۳۲ روستا آبرسانی شده و در همین دوره هفته به ۸ روستا برق رسانی شده است.

او تاکید کرد: این دو شاخص در سطح دنیا غرور آمیز است و همه اهل فن و تخصص این را می دانند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات