معاون عملیات سازمان آتش...

معاون عملیات سازمان آتش...

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، عدم وجود نیروهای آتش نشانی جاده‌ای در یزد را عامل تهدیدکننده جان افراد برشمرد.

«محمدرضا رحیمی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه یزد، با اشاره به آتش‌سوزی اتوبوس یزد – مشهد، اظهار کرد: این حادثه دیروز در جاده رباط پشت بادام اتفاق افتاده و خوشبختانه هیچ فردی در این حادثه آسیب ندیده است.

وی افزود: البته به علت نبود نیروهای آتش نشانی جاده‌ای و دور بودن آتش نشانی از محل حادثه، خسارت قابل توجهی به اتوبوس وارد شده است.

رحیمی محل آتش‌سوزی را از ناحیه موتور ماشین عنوان کرد و گفت: علت آتش سوزی اتوبوس هنوز در دست بررسی است.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد بزرگترین عامل چنین حوادثی را نبود نیروهای مستقر آتش نشانی جاده‌ای در تمام مسیرهای یزد عنوان کرد و گفت: متاسفانه به علت دور بودن محل آتش نشانی از جاده مذکور، نیروها از آتش‌نشانی معدن چادرملو و اردکان به فاصله بسیار زیاد به محل حادثه رسیدند  که منجر به تحمیل خسارت سنگین به این اتوبوس شد.

وی با تاکید بر این که این نیروها به منظور امنیت جانی افراد در جاده‌ها ضروری هستند، گفت: اعزام نیروهای آتش نشانی از یزد به جاده‌های اطراف یزد هم تقریباً به علت فاصله زیاد تاثیر و کاربردی نخواهد داشت و متاسفانه تمام جاده‌های ایران درگیر این مشکل است و تاکنون نیز برای رفع آن اقدامی نشده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات