از طرح و ایده های جوانان و دانشگاهیان حمایت می کنیم

مشاور شهردار در امور جوانان:

از طرح و ایده های جوانان و دانشگاهیان حمایت می کنیم

مشاور شهردار کرمان در امور جوانان گفت: از طرح ها و ایده های قشر جوان و دانشگاهیان کرمان که قابلیت اجرا شدن داشته باشند حمایت می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، علی اسماعیلی در نشست هم اندیشی با انجمن های علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان، با تاکید بر اینکه این گونه نشست ها باید به صورت مستمر ادامه داشته باشد، افزود: برپایی این نشست ها می تواند نتیجه و خروجی خوبی برای مردم و توسعه شهر کرمان در بر داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه در دوره های قبلی اقدام موثری در حوزه مشاوران جوان صورت نگرفته است، تصریح کرد: خوشبختانه در دوره جدید شهرداری، این مسئله مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

اسماعیلی، ایجاد بستر مناسب جهت استفاده و بهره گیری از پتانسیل ها و توانمندی های قشر جوان و فرهیخته را امری مهم و ضروری دانست و افزود: با در نظر گرفتن ظرفیت های قشر جوان و بهره گیری از ایده ها و نظرات آنها می توانیم در مسیر پیشرفت و توسعه شهری قدم برداریم.

وی هدف از برگزاری این نشست ها را ارائه طرح های نوآورانه و ایده پردازانه عنوان و تصریح کرد: همکاری و تعامل مدیران شهری با قشر جوان و فرهیخته باعث می شود که جوانان بتوانند در ارائه طرح های نوآورانه در حوزه های مختلف شهری، مشارکت داشته باشند و به ایده هایی که قابلیت اجرایی داشته باشد جامه عمل پوشانده شود.

اسماعیلی از طرح ها و ایده های مطرح شده از سوی انجمن های علمی تشکر کرد و گفت: امیدواریم روز به روز شاهد شکوفایی هرچه بیشتر طرح های نوآورانه و ایده های جدید در حوزه مسایل شهری باشیم.

گفتنی است در این نشست که با طرح پرسش و پاسخ همراه بود، نمایندگان انجمن های علمی به بیان و ارائه طرح ها و ایده های خود در حوزه های مختلف شهری پرداختند.

مریم ایرانمنش

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید esmaelimoshaverjavanan.JPG
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید jalsemoshaverjavanan.JPG
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید jalsemoshaverjavanan۱.JPG
JoomlaWorks "Simple Image Gallery Pro" Plugin (v۳.۱.۰) ends here

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات