اتصال ۲۲ ایستگاه آتش‌نشانی مشهد به شبکه فیبرنوری

اتصال ۲۲ ایستگاه آتش‌نشانی مشهد به شبکه فیبرنوری

اتصال ۲۲ ایستگاه آتش‌نشانی مشهد به شبکه فیبرنوری

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از اتصال نیمی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی به شبکه اینترانت فیبرنوری شهرداری مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان ضمن اشاره به طرح توسعه شبکه اینترانت فیبرنوری شهرداری مشهد گفت: در راستای تسهیل ارتباطات سازمانی و صرفه جویی اقتصادی، طرح توسعه شبکه اینترانت فیبر نوری پیگیری و تاکنون بخش عمده‌ای از ساختمان‌ها و مناطق شهرداری مشهد به این شبکه متصل شده‌اند اما با توجه به جابه‌جایی‌های مرسوم و پیش‌بینی‌نشده، همچنین تعدد سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه ابرسازمان شهرداری مشهد،کماکان این طرح در حال اجرا و گسترش است.
وی همچنین در خصوص توسعه طرح شبکه فیبرنوری برای سایر سازمان‌های خدمات‌رسان مجموعه شهرداری اظهار داشت: تاکنون تعداد ۲۲ ایستگاه آتش‌نشانی به شبکه فیبرنوری شهرداری مشهد متصل شده‌اند. پیش از این ۱۶ ایستگاه به همراه ساختمان ستاد، ساختمان مرکز آموزش و فرماندهی به شبکه فیبر نوری شهرداری متصل شده بودند و سه ایستگاه آتش‌نشانی نیز در طی سال جاری به این شبکه متصل شده‌اند.
گفتنی است انتقال حجم وسیع اطلاعات به صورت متن، صوت و تصویر با سرعت بالا، پهنای باند وسیع، هزینه‌های اقتصادی پایین و به‌صرفه و ایمنی با درصد بالا از مزایای استفاده از فیبرنوری در شهرداری مشهد می‌باشد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات