تخصیص ۲۸۲ متر مکعب آب به واحدهای صنعتی و خدماتی در اسلامشهر

مدیر امور منابع آب اسلامشهر گفت: آب مورد نیاز صنایع مجاز اسلامشهر در راستای رونق تولید ملی و همچنین ایجاد اشتغال پایدار تامین می شود به طوری که در سال گذشته حدود ۲۸۲ متر مکعب آب به این واحدها تخصیص یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "محمدرضا گیتی پژوه" با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: منابع آب یکی از الزامات توسعه اقتصادی محسوب می شود چرا که آب به‌عنوان یک نهاده‌ تولید، نقش مهمی در تولید محصولات مختلف دارد و دسترسی آسان به آن می‌تواند هزینه‌های تولید را به مقدار زیادی کاهش دهد .

وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری افزود: علی رغم کلیه محدودیت منابع آبی در منطقه اما با توجه به سیاست های توسعه اقتصادی، رونق تولید ملی و همچنین تسهیل ایجاد اشتغال پایدار در منطقه، آب مورد نیاز واحدهای صنعت و خدمات تامین می شود.

مدیر امور منابع آب اسلامشهر با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان اجازه نمی دهیم که آب گلوگاه صنعت و خدمات در منطقه باشد، تصریح کرد: در همین راستا طی سال گذشته ۹ مورد تخصیص برای واحد های صنعت و خدمات جهت ایجاد رونق تولید و کمک به اشتغال زایی در شهرستان به میزان ۲۸۲ متر مکعب اعطا شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۵۶ متر مکعب آب به واحدهای صنعتی و خدماتی تخصیص یافته است، گفت: علاوه بر آن نیز ده مورد دیگر به ظرفیت ۱۶۶ متر مکعب در کمیته تخصیص در حال پیگیری است تا پس از طی مراحل قانونی به متقاضیان ابلاغ شود.

گیتی پژوه ادامه داد: در حال حاضر و در راستای پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی و کمک به توسعه واحدهای خدماتی و صنعتی تعداد ۸ مورد درخواست به امور منابع آب اسلامشهر ارسال شده که پرونده متقاضیان در حال بررسی پرونده و تکمیل مدارک می باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امور منابع آب اسلامشهر ضمن حفظ و حراست از منابع آب از هیچ کوششی در جهت تامین منابع آب مورد نیاز واحدهای صنعتی و خدماتی دریغ نمی کند و اجازه نخواهیم داد که این واحدها به دلیل آب به چالش کشیده شوند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات