بازدید شهردار کرمان از برخی پروژه‌های شهری

بازدید شهردار کرمان از برخی پروژه‌های شهری

شهردار کرمان از آثار حبیبه برومند بانوی هنرمند کرمانی بازدید کرد

صبح امروز شهردار کرمان به همراه معاون فرهنگی اجتماعی، شهرداران منطقه یک و بافت قدیم ، مدیر امور بانوان شهردای، مدیر حراست و برخی دیگر از مدیران شهری از برخی پروژه‌های شهری و نیز آثار حبیبه برومند بانوی هنرمند کرمانی بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، شهردار کرمان در آغاز این بازدید، با حضور در محل احداث بازارچه عرضه تولیدات زنان سرپرست خانوار واقع در منطقه یک، از روند آماده سازی این بازارچه دیدن کرد.

سید مهران عالم‌زاده با تاکید بر اینکه شهرداری برای حمایت از استقلال اقتصادی زنان سرپرست خانوار، زمین مذکور را تسطیح کرده و در اختیار خیر قرار داده است؛ گفت: امیدواریم بتوانیم در حد توان شهرداری، گام‌های موثری در این زمینه برداریم.

در ادامه‌ی این بازدید شهردار کرمان از مجموعه‌های نیمه کاره واقع در پردیسان قائم از جمله سالن تیراندازی بازدید کرد و بر رفع مشکلات این پروژه‌های معطل مانده از دوره‌های قبل و مشکلات ساخت و ساز اصولی آنها تاکید کرد.

همچنین طی این بازدید ساختمان شهرداری بافت قدیم و توقفگاه اتوبوسرانی سازمان حمل و نقل و بار مسافربری شهرداری و نیازها و امکانات آنها نیز مورد بررسی قرار گرفته و دستورات لازم برای بهتر شدن روند کار داده شد.

شهردار و معاونان حمل و نقل و امور زیربنایی و فرهنگی اجتماعی شهردار و برخی از مدیران  شهری شهرداری از پل شهید بادپا نیز بازدید کردند

مهندس قنبری معاون حمل و نقل و امور زیربنایی در این بازدید با بیان اینکه صد سگمنت پل مذکور تولید شده که یک سوم میزان سگمنت‌‌های نهایی مورد نیاز (۳۱۱ ) است؛ گفت: پل شهید بادپا تا پایان سال به بهره برداری خوهد رسید.

در پایان نیز شهردار، معاون فرهنگی اجتماعی وی و مدیر امور بانوان شهرداری کرمان با حضور در منزل خانم «حبیبه برومند» هنرمند کرمانی از آثار هنری وی بازدید کرده و در جریان مشکلات تبدیل منزل ایشان به خانه گالری قرار گرفتند.

شهردار کرمان در این بازدید پیشنهاد داد با توجه به نیمه کار ماندن کار ساخت و باز سازی خانه گالری، با سرمایه گذار بخش خصوصی به صورت مشارکتی گفت‌وگو شود و خانه خانم برومند به گالری هنری ایشان و منزل وی و نیز بخشی هم به سرمایه گذار به عنوان هزینه واگذار شود.

شهرداری نیز در این راه تسهیلات قانونی را در حد توان  برای ساخت و ساز فراهم کند.

گفتنی است خانم برومند حدود ۵ هزار نقاشی و بیش از دو هزار مجسمه و سایر کارهای صنایع دستی را خلق کرده است.

فاطمه نخعی فر

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات