اجرای طرح تابستانه «قوی شو» ویژه نوجوان مشهدی

اجرای طرح تابستانه «قوی شو» ویژه نوجوان مشهدی

اجرای طرح تابستانه «قوی شو» ویژه نوجوان مشهدی

طرح تابستانه «قوی شو» ویژه نوجوان مشهدی‌ به همت فرهنگسرای امت برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، با فرارسیدن فصل تابستان، کودکان و نوجوانان پس از پشت سرگذاشتن یک سال تحصیلی توام با تلاش، می‌خواهند که از این اوقات فراغت بیشترین بهره را ببرند.
والدین و مسوولان تعلیم و تربیت با دغدغه چگونگی گذراندن این اوقات طلایی به ‌دنبال برنامه‌ریزی صحیح و با بازدهی مطلوب به دنبال کلاس‌های آموزشی مناسب می‌گردند. در این راستا طرح «قوی شو» ویژه نوجوانان دختر و پسر در دو گروه سنی ۸ تا ۱۶ سال برگزار می‌شود.
براسای این طرح در مصاحبه اولیه با دانش‌آموزان، در قالب پیش‌آزمون و پس از آزمون، میزان آگاهی و مهارت نوجوانان را سنجیده و در پایان هر فاز با افزایش این اطلاعات و مهارت‌ها مجدد در قالب یک آزمون سنجش می‌شود تا روند روبه رشد نوجوانان در قالب گزارشی به خانواده‌های آنان ارائه شود.
رویکردی که در این طرح مدنظر است، تغییر رفتار در حوزه فرهنگ شهروندی است که در این صورت نقش مربی متخصص و توانمند حائز اهمیت است؛ با توجه به این موضوع حداکثر ۲۰ نفر از نوجوانان تحت نظر و راهبری یک مربی قرار می‌گیرد.
ظرفیت مخاطب این طرح ۴۰۰ نفر است که از بین افراد ثبت‌نام شده پس از آزمون و مصاحبه حضوری گزینش و انتخاب می‌شوند.
فراخوان، تبلیغات و اطلاع‌رسانی و ثبت نام این طرح نیمه دوم خرداد ماه است و از ابتدای تیرماه تا انتهای شهریورماه به مدت سه ماه اجرا می‌شود.
گفتنی است این طرح در برنامه‌های بازدید مانند اجرای تور و بازدیدهای علمی وآموزشی، آموزش‌های هنری، مهارتی، اردوهای آموزشی تفریحی، انجام عملیات‌های میدانی در موضوعات فرهنگ شهروندی، بازی و سرگرمی با محتوای فرهنگ شهروندی، همیار خانواده برگزار می‌شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات