تملک ۴۲۰۰ مترمربع زمین در مسیر اجرای طرح ساماندهی بزرگراه آزادی

تملک ۴۲۰۰ مترمربع زمین در مسیر اجرای طرح ساماندهی بزرگراه آزادی

تملک ۴۲۰۰ مترمربع زمین در مسیر اجرای طرح ساماندهی بزرگراه آزادی

مدیر طرح ساماندهی بزرگراه آزادی از تملک ۴۲۰۰ مترمربع زمین در مسیر اجرای طرح ساماندهی بزرگراه آزادی توسط سازمان بازآفرینی شهری شهرداری مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدناصر خطیب در این خصوص گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی سازمان بازآفرینی فضاهای شهری، طی توافق حاصل شده با مالکان اراضی و صنایع حاشیه محور آزادی، ۴۲۰۰ مترمربع زمین، در ضلع جنوبی بزرگراه آزادی حدفاصل میدان قائم (عج) تا خیابان رازی استحصال شد. مدیر طرح ساماندهی بزرگراه آزادی
وی تصریح کرد: از این متراژ ۲۷۰۰ مترمربع به منظور پروژه‌های در حال انجام ساماندهی ترافیک، سیما و منظر بزرگراه آزادی مانند احداث کندرو، کانال هدایت آب‌های سطحی، احداث پیاده‌روها و فضای سبز در حال بهره برداری و ۱۵۰۰ مترمربع جهت احداث ایستگاه آتش‌نشانی و خدمات مربوط در آینده نزدیک مورد بهره‌برداری قرار خواهدگرفت.
مدیر طرح ساماندهی بزرگراه آزادی با اشاره به فرآیند استحصال این اراضی عنوان کرد: با همکاری شهرداری منطقه ۱۰ مشهد و با تهاتر با سهم سرانه‌های مرتبط با سطوح لازم برای عمران و آماده‌سازی زمین، معابر و خدمات عمومی حاصل و پروژه‌های شروع شده در آن، در شش ماهه نخست سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.
خطیب افزود: در حال حاضر نیز به منظور امکان اجرای پروژه‌های مشابه در سایر قسمت‌های این محور با بهره‌گیری از مصوبات کارگشای شورای شهر جهت استحصال و بازگشایی ۷۴۰۰ مترمربع به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال با املاک، اراضی و صنایع حاشیه محور توافق شده که به‌زودی در سال جاری اجرایی خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات