همایش پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر در منطقه گ...

همایش پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر در منطقه گ...

با حضور علاقمندان و مشتاقان به بازی های بومی و محلی، همایش پیاده روی خانوادگی با حضور علاقمندان به پیاده روی و ورزش صبحگاهی در منطقه گردشگری گردو برگزار گردید.
در این همایش بازی های مختلف شامل: هفت سنگ، لی لی، طناب کشی، روپایی، فریزبی، پنجه والیبال، فوتبال دستی، طناب زنی، دارت، دال پلان ویژه بانوان و آقایان برگزار و با استقبال چشمگیر شهروندان برگزار گردید.
در ابتدای این همایش و پیش از آغاز رسمی برنامه، شهروندان و علاقمندان به ورزش صبحگاهی مسافتی را پیاده روی نمودند. پس از تلاوت آیاتی چند از کلام مجید و طنین سرود جمهوری اسلامی ایران و سرود اراک و معرفی بخش های مختلف برنامه با اجرای میلاد اسکندری، کلیه شهروندان حاضر به همراه مربیان ورزشی شهرداری اراک دقایقی به پیاده روی و نرمش صبحگاهی پرداختند.
سپس اجرای حرکات نمایشی توسط ورزشکاران پارکور و نینجا کاران از بخش های پرهیجان این همایش اجرا و با تشویق حضار همراه گردید.
در ادامه برنامه مرتضی اسماعیلی با استندآپ موزیکال حضار را به وجد آورد. پایان بخش برنامه این روز اجرای موسیقی توسط مهدی عبدلی که با انرژی بی نظیر شهروندان حاضر در منطقه گردشگری گردو همراه گردید.
در بخش جنبی این همایش نیز علاوه بر بخش های مختلف ورزشی، نقاشی کودکان با موضوعات شهروندی همراه با اهدای جوایز فرهنگی با حضور علاقمندان و کودکان به انجام رسید.

:
لینک اصل خبر در سایت شهرداری اراک

    منبع خبر

    شهرداری اراک

    شهرداری اراک یک شهرداری در شهر اراک می باشد

      نظرات