تعاملات میان مدیریت شهری و اتاق اصناف مشهد در  ...

تعاملات میان مدیریت شهری و اتاق اصناف مشهد در ...

تعاملات میان مدیریت شهری و اتاق اصناف مشهد در کشور بی‌نظیر است/ ۱۸ درصد از حوزه اقتصادی تحت مدیریت اصناف

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حمید بنانژاد رئیس اتاق اصناف مشهد در نشست با رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر با بیان اینکه تاکنون چنین جمعی از اعضای شورا و به مناسبت تبریک روز اصناف در این مکان حضور نداشته‌اند، اظهارکرد: با روی کارآمدن شورای پنجم شهر مشهد شاهد توجه جدی مدیریت شهری به اصناف هستیم که قابل تقدیر است.

وی در ادامه با بیان اینکه تغییرات مهم و ملموسی را در سطح شهر مشاهده می‌کنیم که بخاطر آن باید تبریک گفت، افزود: تعاملات خوبی میان اتاق اصناف و مدیریت شهری در زمینه های مختلف همچون در زمینه های فناوری اطلاعات و مالی شکل گرفته که میتوان آنها را افزایش داد.

بنانژاد این سطح از ارتباط و همکاری را در سطح کشور بی‌نظیر دانست و گفت: بعنوان یک شهروند مشهد و فعال صنفی از حساسیت شورای شهر نسبت به این حوزه متشکریم.

وی خاطرنشان کرد: بواسطه هم‌افزایی و همراهی مدیریت شهری و اصناف اقدامات بسیار خوبی را میتوان آغاز کرد چراکه ۲۵ درصد مشاغل توسط واحدهای صنفی ایجاد می‌شوند و ۱۸ درصد از حوزه اقتصادی نیز در مدیریت اصناف است.

رئیس اتاق اصناف مشهد با تاکید بر اینکه در تصمیم‌گیری های مربوط و وابسته به واحدهای صنفی باید نظرات اصناف هم اخذ و جلب شود، گفت: شعار خصوصی سازی همیشه مطرح شده ولی در عمل به آن توجهی نشده است؛ امیدواریم با توجه به کمرنگ شدن نفت از چرخه اقتصادی، شاهد پررنگ‌تر شدن واحد های اقتصادی شویم.

بنانژاد خاطرنشان کرد: اتاق اصناف در کنار شورای شهر و مدیریت شهری بوده و خواهد بود تا در قالب تعریف منافع برد-برد گام های موثری برداشته شود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به انتصاب اخیر مدیرعامل نمایشگاه بین‌‎المللی مشهد اشاره کرد و گفت: انتخاب فردی از بدنه داخلی نمایشگاه که بسیار با حوزه بازار و اصناف هماهنگ است، مایه خرسندی بوده و امیدواریم شاهد تقویت و ارتقاء رویه های پیشین و نگاه های حاکم باشیم.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات