انتقال بانک اطلاعاتی سازمان زمین و مسکن و شرکت هفت‌حوض به بانک ...

انتقال بانک اطلاعاتی سازمان زمین و مسکن و شرکت هفت‌حوض به بانک ...

انتقال بانک اطلاعاتی سازمان زمین و مسکن و شرکت هفت‌حوض به بانک اطلاعاتی تجمیعی شهرداری

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از انتقال فنی بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی سازمان زمین و مسکن و شرکت عمران هفت‌حوض به بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی تجمیعی شهرداری مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان با اشاره به اینکه پروژه تجمیعی بانک‌های اطلاعاتی مالی جزو مهم‌ترین و باارزش‌ترین منابع شهرداری به شمار می‌رود، گفت: این پروژه توانایی سازماندهی، پردازش و مدیریت اطلاعات را به شکل ساختاریافته و کنترل‌شده خواهد داشت.
وی همچنین در خصوص مراحل پیشرفت پروژه گفت: در راستای انتقال فنی بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی سازمان زمین و مسکن و شرکت عمران هفت‌حوض به بانک اطلاعاتی سیستم‌های مالی تجمیعی، کدینگ بخش‌های مختلف از جمله حساب‌های مالی و کدینگ اشخاص حقیقی و حقوقی یکسان‌سازی ‌شده و به صورت متمرکز مدیریت می‌شود. همچنین محل‌های مذکور به سامانه مدیریت یکپارچه تولید کد متصل شده‌اند.
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خاتمه در خصوص برخی از مهم‌ترین مزایای پروژه تجمیع بانک‌های اطلاعات مالی سازمان‌های شهرداری اظهارداشت: عدم امکان تولید کد تکراری برای اشخاص حقیقی و حقوقی، امکان تولید گزارش‌های سرجمع از مطالبات و بدهی‌های پیمانکاران و مودیان شهرداری، سهولت در تهیه صورت‌های مالی تجمیعی، کنترل یکپارچه منابع مالی توسط مدیران، جلوگیری از تخلفات و اشتباهات در سیستم‌های مالی و مبارزه با پولشویی، از مهم‌ترین مزایای طرح مزبور می‌باشد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات