شهردار یزد عنوان کرد: متقاضی...

شهردار یزد عنوان کرد: متقاضی...

شهردار یزد در صحن علنی شورا با بیان این که متقاضی ایجاد اولین تصفیه خانه محلی هستیم، عنوان کرد: برآورد هزینه ساخت تصفیه خانه محلی در ردیف بودجه سال جاری شهرداری یزد دیده شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، جمال الدین عزیزی در صحن علنی شورای اسلامی شهر اظهار داشت: متقاضی ایجاد تصفیه خانه های محلی هستیم.

شهردار یزد با بیان این که برآورد هزینه ساخت تصفیه خانه محلی در ردیف بودجه سال جاری دیده شده است، خاطر نشان کرد: اقدامات مقدماتی فنی برای احداث تصفیه خانه یزد انجام شده و در صورت صدور مجوز، اولین تصفیه خانه محلی را احداث خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: ضمن اعلام رسمی به وزارت نیرو و همچنین سازمان آب و فاضلاب استان، فاضلاب ورودی تصفیه خانه را رایگان در اختیار شهرداری یزد قرار دهند.

عزیزی با بیان این که بیشتر از ۳۵ تا ۴۰ درصد فاضلاب سطح شهر جمع آوری نمی شود و این مقدار، خوراک ورودی تصفیه خانه موجود می باشد، پیشنهاد داد: در صورت این که سازمان آب و فاضلاب به دنبال انتخاب سرمایه گذار است می توانیم آب و فاضلاب شهری که احداث و استفاده می نماید، به تدریج تصفیه خانه محلی احداث کرده و به صورت رایگان استفاده نماییم.

وی اظهار امیدواری کرد: شرکت آب و فاضلاب استان قول هر نوع همکاری را در این زمینه داده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات