مدیریت شهری با ارتش همراه است

مدیریت شهری با ارتش همراه است

شهردار اصفهان گفت: مدیریت شهری اصفهان با ارتش همراه است و این میزان تعامل در تاریخ مدیریت شهری بی سابقه بوده است.

قدرت‌الله نوروزی در دیدار مدیران شهری اصفهان با امیر سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و امیر آذر افروز، ارشد نظامی آجا در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری با  بیان اینکه مدیریت شهری با ارتش همراه است، اظهار کرد: بسیاری اذعان دارند که میزان تعامل فعلی با ارتش، در تاریخ مدیریت شهری بی سابقه است .

وی افزود: هدف ما این است که از طریق افزایش تعاملات با ارتش، فضای شهر را برای زیست بهتر شهروندان فراهم کنیم .

آمادگی کامل و همه جانبه ارتش برای حل مشکلات شهری اصفهان

همچنین امیر سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار ضمن اعلام آمادگی کامل و همه جانبه ارتش برای حل مشکلات شهری، از تصمیمات و توافقات ارتش در اصفهان اعلام حمایت کرده و بر تسریع تحقق این توافقات تاکید کرد .

وی گفت: در شرایط فعلی باید در راستای اقتصاد مقاومتی، با هم افزایی ظرفیت‌ها و ایجاد تعاملات بیشتر کمک کنیم تا امکانات ارتش و مدیریت شهری، اتفاقات بهتری را برای شهروندان رقم زند .

در این جلسه در خصوص احداث ادامه بزرگراه شهید همت و اتصال آن به بزرگراه رینگ حفاظتی تا جاده قلعه شور، امتداد بزرگراه شهید میثمی تا جاده شهر ابریشم و رینگ حفاظتی، که به معنای اتصال دو نقطه از رینگ سوم به رینگ حفاظتی شهر اصفهان بوده و در کاهش بار ترافیکی ورودی جنوبی شهر  بسیار اثرگذار است، تسریع در اجرای عملیات اجرایی خیابان کمکی ارتش، حدفاصل شهدای صفه تا خیابان جانبازان و ادامه خیابان توحید مذاکراتی انجام شد
لینک اصل خبر در سایت شهرداری اصفهان

  منبع خبر

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان

  شهرداری اصفهان یک شهرداری در شهر اصفهان می باشد

   نظرات