تشکیل جلسه شورای مرکزی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی

تشکیل جلسه شورای مرکزی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی


تشکیل جلسه شورای مرکزی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی

انتخابات شورای مرکزی دوره هشتم سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور طبق برنامه زمانبندی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی در جلسه ۲۴۰ این شورا که عصر روز یکشنبه نهم تیر ماه در سالن جلسات شورای مرکزی برگزار شد ، آقای دکتر حسینی معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی به همراه آقایان مهندس نویریان و مهندس مانی فر در جمع اکثریت قریب به اتفاق ۲۴ نفر اعضای شورای مرکزی حضور یافتند.
دکتر حسینی معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در این نشست با اشاره به اینکه اخلاق حرفه ای یکی از موضوعات جدی و خدشه ناپذیر در کار نظام مهندسی ساختمان است ، اظهار داشت: من به عنوان معاون وزیر بر اختیار شورای مرکزی در تصمیم‌گیری‌ها تاکید می کنم و خواهان اقتدار جایگاه  شورای مرکزی و رئیس شورا هستم و مایلم همه امور در چارچوب مقررات انجام شود. وی خواستار وحدت و انسجام در شورای مرکزی شد و تاکید کرد که انتخابات باید طبق برنامه برگزار شود.
دکتر حسینی گفت :آنچه برای ما مهم است اقتدار و حسن عمل در نظام مهندسی و انتخابات است. باید به سمت جلو حرکت کرد و هر گونه بازگشت به عقب پذیرفتنی نیست .
وی خطاب به اعضای شورای مرکزی گفت: بیایید همه یاد بگیریم که حتی اگربا هم مخالف هستیم اما دشمن هم نباشیم ومنافع بزرگتر برای جامعه و احترام ها را همواره در نظر داشته باشیم.
دراین جلسه پس از گزارش مهندس رجبی رئیس شورای مرکزی و توضیحات  هیات رئیسه ودیگر اعضای شورای مرکزی، رای گیری  برای عضویت مهندس ذبیح اله حبیبی در هیات اجرایی انتخابات شورای مرکزی انجام شد و نامبرده با ۱۳ رای موافق به عضویت این هیات درآمد.
لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

  سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

  سازمان نظام مهندسی ساختمان شورای مرکزی

   نظرات