بررسی وضعیت منابع آب شهرستان با حضور نماینده شبستر در مجلس شورای...

در جلسه مشترک نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی ، مدیران صنایع و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی مسائل و مشکلات تامین آب این شهرستان بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی دکتر آقاپور نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در این جلسه ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در مدیریت تامین آب و حفاظت و بهره برداری به ویژه مدیریت سیلاب ، با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت تعامل و هماهنگی بین دستگاه های متولی امور زیربنایی و دست‌اندرکاران صنعت، تامین آب مورد نیاز برای واحد های صنعتی روستای علی اکبرلو با هدف رونق تولید و اشتغال را مورد تاکید قرار داد.

در ادامه این جلسه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت تعامل این شرکت با مدیران صنایع ،اظهارامیدواری کرد با عملیاتی شدن پروژه انتقال آب ارس به تبریز در آینده آب مورد نیاز شرب  و صنایع شهر های تبریز، شبستر و سایر مراکز مورد نظر تامین شود.

در پایان این جلسه پس از بحث و گفت‌وگو در خصوص سایر مسائل و مشکلات ، تصمیمات لازم در خصوص چگونگی تامین آب مورد نیاز صنایع اتخاذ شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی

    شركت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات