با همکاری سپاه نینوا گلستان۷ روستای فاقد آب استان از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند می شوند

با همکاری سپاه نینوا گلستان۷ روستای فاقد آب استان از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند می شوند

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان ضمن اظهار خرسندی از همکاری با قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا استان در راستای اجرای پروژه های آبرسانی، افزود: ۷ روستای استان با همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا استان از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان بهزاد هرمزی آئین افتتاح پروژه مخزن فلزی شیشه ای ۱۰۰ مترمکعبی آب شرب روستای سیاه رودبار شهرستان علی آباد کتول، اظهار کرد: حدود ۱۰۰۰ مترمکعب مخزن با همکاری سپاه استان برای ۷ روستا فاقد آب احداث شده است.
وی بابیان این نکته که ۸۵درصد روستاهای شهرستان علی آبادکتول از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی برخوردار هستند، افزود: تنها ۲ روستای علی آباد کتول از ۶۶ روستای این استان فاقد آب است.
هرمزی در ادامه خواستار مدیریت مصرف آب آشامیدنی مشترکین شد و خاطرنشان کرد: آب شرب نزد ما به عنوان ودیعه ای است که باید به نسل های آینده  نیز انتقال داده شود.
وی برخورداری هرجامعه از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی را یکی از مولفه های توسعه اعلام کرد و یادآورشد: تمامی تلاش همکارانم در شرکت آب و فاضلاب روستایی برآن است تا بتوانیم تمامی روستاهای استان را از این نعمت بزرگ بهره مند سازیم.
در ادامه این مراسم فرمانده سپاه نینوا گلستان خدمت به مردم را بالاترین نوع عبادت دانست و اضافه کرد: انجام چنین اقداماتی ماندگارترین نوع خدمت است.
سردار معروفی اضافه کرد: خدمت به مردم سبب افزایش امید در جامعه می شود که به تبع آن این امید نشاط مردم را بیشتر خواهد کرد.
گفتنی است آئین افتتاح پروژه مخزن فلزی شیشه ای ۱۰۰ مترمکعبی آب شرب روستای سیاه رودبار شهرستان علی آباد کتول با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان، فرماندار و امام جمعه شهرستان علی آبادکتول و سایر مسئولان شهرستانی برگزار شد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان یک شرکت می باشد

   نظرات