مصوبات کمیته ملی وام دهیاری ها اعلام شد

مصوبات کمیته ملی وام دهیاری ها اعلام شد

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: طی بیست و یکمین جلسه کمیته ملی وام دهیاری‌ها، ۹ طرح اقتصادی درآمدزای دهیاری‌ها و ۳۸ مورد درخواست وام برای خرید ماشین‌آلات عمرانی و خدماتی دهیاری‌ها به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، سعید رضا جندقیان بیدگلی با بیان خبر فوق اظهار کرد: در این جلسه که با حضور اعضای کمیته، نمایندگان پست بانک ایران و نمایندگان استانداری‌های ذی‌ربط در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تشکیل شد، ۹ طرح اقتصادی درآمدزای دهیاری‌ها از استان‌های آذربایجان‌شرقی، البرز، قزوین، مازندران، هرمزگان و همدان به تصویب رسید.

وی افزود: همچنین ۳۸ مورد درخواست وام برای خرید ماشین‌آلات عمرانی و خدماتی دهیاری‌ها از استانهای آذربایجان‌شرقی، اصفهان، البرز، بوشهر، خوزستان، خراسان‌جنوبی، گلستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد بررسی و به تصویب رسید.

وی ابرازامیدواری نمود که با اجرای این طرح‌ها و براساس پیش‌بینی انجام شده ۱۴۱ فرصت شغلی جدید در مناطق روستایی مربوطه ایجاد شود.

شایان ذکر است جلسه کمیته ملی وام دهیاری‌ها در راستای توانمندسازی نهاد دهیاری، ایجاد منابع درآمدی پایدار، رونق اقصادی و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی در چارچوب تفاهم نامه همکاری مشترک با پست بانک ایران تشکیل شد.

لینک اصل خبر در سایت سازمان شهرداریها و دهیاریها

  منبع خبر

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات