اجازه ندارید از آب‌های زیرزمینی بی‌رویه استفاده کنید

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق محیط زیستی اخلاق به ما می‌گوید اجازه ندارید از آب‌های زیرزمینی بی‌رویه استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان، اکبر رنجبرزاده در جلسه شورای اداری افزود: اخلاق محیط زیستی به معنای بهره‌برداری بی‌رویه از منابع آب زیرزمینی و سوءاستفاده از آن نیست بنابراین اگر اخلاق رعایت شود قوانین محیط زیستی نیز اجرایی می‌شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در پایان هشدار داد: مشکلات زیست محیطی خلیح فارس زنگ خطری برای منطقه است به ویژه برای قشر اعراب که متوجه این زنگ خطر نیستند.

وی با بیان اینکه برای پاسداری از محیط زیست باید قوانین محیط زیستی و اخلاق محیط زیستی مورد توجه قرار گیرد اظهار کرد: حقوق محیط زیستی اخلاق به ما می‌گوید اجازه ندارید از آب‌های زیرزمینی بی‌رویه استفاده شود.

اکبر رنجبرزاده با اشاره به اینکه محیط زیست به معنی مشارکت جهانی منطقه‌ای و خانوادگی است گفت: از خانواده تا جهان باید مشارکت داشته باشد تا محیط زیست پایدار بماند.

وی با اشاره به اینکه ریشه بیش از ۷۰ درصد ریزگرد‌های ورودی به کشور در کشور‌های دیگر است گفت: قواعد بین‌المللی و قوانین ملی و آموزش از ضروریات حفاظت از محیط زیست است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: همدان استان پیشرفته و گردشگرپذیر است و باید متناسب به شرایط گردشگری محیط برای آنها فراهم شود.

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای همدان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای همدان

    شركت آب منطقه‌ای همدان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات