یک دستگاه تراکتور با دکل حفاری ضریه ای با اخذ دستور قضایی در رباط...

مدیر امور منابع آب شهرستان رباط کریم از توقیف یک دستگاه تراکتور با دکل حفاری ضربه ای در محدوده عملکرد این امور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "علیرضا مصطفی پور" با اعلام این مطلب اظهار کرد: یک دستگاه تراکتور با دکل حفاری ضربه ای که به صورت شبانه  مشغول فعالیت بود، در جریان گشت زنی های عوامل گشت شناسایی و پس از اخذ دستور دادستانی و با همکاری ضابط قضایی، توسط عوامل این امور به همراه کلیه ادوات حفاری توقیف و به پارکینگ منتقل گردید.

وی افزود: در راستای صیانت و حفاظت از منابع آب های زیرزمینی و همچنین جلوگیری از هدر رفت سفره های زیرزمینی و حفر چاه غیر مجاز در حریم چاه های مجاز، واحد گشت و بازرسی به طور مداوم در منطقه در حال گشت زنی بوده و به محض کشف هر گونه اقدام غیر مجاز در حوزه عملکرد با همکاری واحد حقوقی و دستور قضایی فورا اقدامات لازم جهت رفع آن صورت می گیرد.

مدیر امور منابع آب شهرستان رباط کریم یادآور شد: دستگاه های حفاری مجاز دارای  مجوز های لازم و شناسنامه معتبر هستند و بر اساس هماهنگی به عمل آمده با نیروی انتظامی تردد هرگونه دستگاه حفاری بدون کارت شناسایی ممنوع بوده و عوامل انتظامی نسبت به توقیف آن اقدام خواهند کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امور منابع آب شهرستان رباط کریم به عنوان متولی منابع آب در حوزه عملکرد خود و به عنوان نماینده شرکت آب منطقه ای تهران با هر گونه تخلف و سو استفاده از منابع سطحی و زیرزمینی برخورد جدی و قانونی می نماید.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات