شهردار یزد بر لزوم مدیریت...

شهردار یزد بر لزوم مدیریت...

شهردار یزد در دیدار مدیران صنعت آب استان با وی، بر لزوم مدیریت واحد شهری در اجرای دقیق زیرساخت ها تاکید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی بر لزوم مدیریت واحد شهری در اجرای دقیق زیرساخت طرح ها و پروژه های شهری تاکید کرد و گفت: شرکت های حوزه آب، خدمات بی شماری را در سطح شهر پوشش می دهند.

شهردار یزد با اشاره به اشتراکات و ارتباطات شهرداری یزد با شرکت های حوزه آب، خواستار تسریع در روند ایجاد زیرساخت های شهری در معابر جدید الحداث از جمله بلوار آیت الله ابوترابی و بلوار حضرت خدیجه(س) شد.

عزیزی جلوگیری از هزینه ها در خصوص ایجاد پروژه های بلا استفاده شهری را مهم برشمرد و تصریح کرد: هیچ فرهنگ سازی در دنیا بدون پرداختن به مقوله اقتصاد به نتیجه ای نخواهد رسید.

وی حفظ، انسجام و یکپارچگی بافت تاریخی را از مولفه های مدیریت واحد شهری دانست و تاکید کرد: حوزه های آب و برق در شهرها از اهمیت خاصی برخوردارند و نقش مهمی در افزایش کیفیت زندگی شهروندان دارند.

شهردار یزد همچنین از حذف ۴۴ عدد کنتور آب برای آبیاری فضای سبز شهری خبر داد و خواستار هماهنگی شرکت های خدمات رسان با شهرداری برای اجرای طرح ها و پروژه های شهری شد.

در این دیدار علی اسلامی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان و محمد مهدی جوادیان زاده مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان یزد نیز بر افزایش تعامل و همکاری بین بخشی تاکید نمودند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات