آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید امور منابع آب فیروزکوه برگزار شد

با حضور معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای تهران ،آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید امور منابع آب فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "احمد علی قربانیان" در این آیین که با حضور کارمندان امور برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات "مصطفی عباسی" مدیر پیشین امور آب فیروزکوه اظهارکرد: جابجایی مدیران و کارشناسان در شرکت در جهت انتقال تجربیات و تخصص ها صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه این گونه جا به جایی در صف و ستاد از اهم مسایلی است که در سرلوحه کار شرکت آب منطقه ای قرار دارد، ادامه داد: در امورهای آب به دلیل ارتباط مستقیم با ارباب رجوع کار دشوارتر است؛ اما نیروهای جوان، متعهد و پرانرژی امور آب فیروزکوه به کمک نیروهای حوزه ستادی این دشواری ها را پشت سر خواهند گذاشت.

قربانیان افزود: رعایت کردن سلسله مراتب اداری از اهم اقدامات امورهای آب به شمار می رود و در این میان نیز سلامت کارمندان، اخلاقیات و احترامات بین مدیر امور با کارمندان و بالعکس بایستی رعایت شود.

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت در ادامه سخنان خود با معرفی "وحید مرادی نسب" به عنوان سرپرست جدید امورآب فیروزکوه گفت: وی دارای تجربیات مختلفی در سطوح مدیریتی در امورات دیگر می باشد که انتظار می رود علاوه بر ارائه خدمات در حوزه حفاظت و بهره برداری به رفع مشکلات این مجموعه نیز کمک کند.

در ادامه نشست "مصطفی عباسی" ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های کارمندان امور آب فیروزکوه خاطر نشان کرد: وظایف قانونی و ذاتی امور و اعمال حاکمیت های قانونی تنها در گرو همکاری و همدلی همه همکاران بوده که در طی دوران خدمت اینجانب این مهم محقق گردیده و اطمینان دارم در ادامه همین روند مستمر باشد.

"وحید مرادی نسب" سرپرست جدید امور منابع آب فیروزکوه در ادامه عنوان کرد: امیدوارم در سمت جدید با مشاوره و راهنمایی های مدیر پیشین، معاونت حفاظت و بهره برداری و همکاری همه کارمندان پرتلاش این امور بتوانم در جهت ارائه خدمات مهم و موثر قدم بردارم.

گفتنی است، در پایان این نشست حکم "وحید مرادی نسب" به عنوان سرپرست امور منابع آب فیروزکوه و لوح تقدیر "مصطفی عباسی" مدیر پیشین امور آب فیروزکوه توسط معاون حفاظت و بهره برداری به آن ها اهدا شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات