آغاز مراحل اولیه احداث اولین پارک لجستیک عمومی استان اصفهان در مبارکه

آغاز مراحل اولیه احداث اولین پارک لجستیک عمومی استان اصفهان در مبارکه

آغاز مراحل اولیه احداث اولین پارک لجستیک عمومی استان اصفهان در مبارکه

مجوز اولین پارک لجستیک عمومی استان اصفهان در مبارکه و با تصویب هیئت  دولت ، در سند آمایش حمل ونقل کشور اخذ شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان ، در بازدیدی که با حضور زهرا سعیدی نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی و حمید رضا امیرخانی مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان از شهرستان مبارکه انجام شد شش نقطه انتخاب شده جهت احداث پارک لجستیک مبارکه مورد بررسی قرار گرفت .

سعیدی در طی این بازدید در این خصوص گفت : با پیگیری های بعمل آماده  مجوز اولین پارک لجستیک عمومی استان اصفهان در مبارکه و با تصویب هیئت  دولت ، در سند آمایش حمل ونقل کشوراخذ شد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه برای ساخت این پروژه عظیم  ۳۰۰  هکتار زمین مورد نیاز است گفت : با بررسی های بعمل آماده ۶  نقطه درسطح شهرستان انتخاب شده که پس از بررسی اداره کل راه وشهرسازی استان و انتخاب نقطه اصلی عملیات اجاریی این پارک آغاز می شود .

وی در جریان بازدید از نقاط انتخاب شده جهت احداث پارک لجستیک گفت : به دلیل وجود کنارگذر غرب و راه آهن در شهرستان و همچنین وجود کارخانجات بزرگ کشور هم چون کارخانه فولاد مبارکه ،شرکت پلی اکریل ایران ،صنایع پلی استر، صنایع نسوز و... احداث این پارک لجستیک می تواند ایجاد اشتغال وجذب سرمایه گذار را به دنبال داشته باشد.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات