پیام تبریک مدیر عامل آب منطقه ای هرمزگان به مناسبت ولادت حضرت...

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان با صدور پیامی فرا رسیدن میلاد ثامن الحجج حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) را به همه مسلمانان و شیعیان جهان به ویژه مردم مومن و شهید پرور استان هرمزگان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای هرمزگان در پیام تبریک هوشنگ ملایی آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

میلاد سراسر نور و با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت، حضرت علی بن موسی الرضا(ع) برای دوست داران ولایت، مبین محبت ، ایثار و سخاوت به فرزندان نبوت و عصاره عشق به راه راستین اسلام ناب محمدی است .
و چه نعمتی بالاتر از این که سرزمین با صلابت ایران اسلامی افتخار میزبانی آن امام رئوف و غریب را دارد، و زیباتر آنکه مردمی که همواره دوستدار اهل بیت و حافظ ارزش ها و آرمان های اسلامی بوده و هستند، همواره همچون پروانه‌ ای عاشق گرد این شمع فروزان می چرخند و ارادت وافر خود را نسبت به این فرزند خورشید به منصه ظهور می گذارند .
این روزها و همزمان با میلاد فخر ایران اسلامی،سرزمین ولایت و به ویژه استان هرمزگان مملو از عطر محبت و کرامت اهل بیت(ع) و شوق پرواز در صحنه سرای بارگاه ثامن الحجج هستند و در روز میلاد فرزند زهرای اطهر ( س)سر از پا نمی شناسند .
اینجانب ضمن تبریک این ایام میمون ، مبارک و نورانی محضر همه عاشقان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت در جای جای این کره خاکی و همچنین مردم قدرشناس استان، از خداوند بزرگ و بلند مرتبه برای همگان توفیق کسب فیض و بهره مندی بیش از پیش از دریای فضائل و کرامات این سرچشمه زلال رحمت الهی را مسالت دارم .

هوشنگ ملایی

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای هرمزگان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای هرمزگان

    شركت آب منطقه‌ای هرمزگان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات