نشست مشترک شرکت آب منطقه ای و جهاد کشاورزی آذربایجان غربی برگزار...

نشست مشترک شرکت اب منطقه ای و جهاد کشاورزی استان با حضور قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ومدیرعامل آب منطقه ای و رئیس جهاد کشاورزی و جمعی از همکاران مربوطه با هدف هماهنگی لازم در رابطه با موضوعات مشترک در حوزه آب و کشاورزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در این نشست آقای نادر قاضی پور ضمن تقدیر از عملکرد شرکت آب منطقه ای استان، اقدامات این شرکت در بازسازی و پوشش بتنی کانالهای آب و همچنین لایروبی رودخانه ها و کنترل سیلاب را ارزشمند شمرد و تداوم این اقدامات را خواستار شد.

در ادامه همچنین تامین آب مورد نیاز واحدهای صنعتی، دامداریها و گلخانه ها مورد تاکید ایشان قرار گرفت.

در این نشست مهندس کیومرث دانشجو مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام یافته، اقدامات به عمل آمده توسط شرکت در راستای احیای دریاچه ارومیه را بسیار موثر دانست و افزود: لایروبی بخش عظیمی از انهار و رودخانه های منتهی به دریاچه ارومیه از عوامل بسیار موثر در انتقال جریانات سطحی ناشی از بارشهای مناسب سال جاری به دریاچه ارومیه می باشد.
دانشجو در بخش دیگری از سخنان خود توضیحاتی را در رابطه با نحوه تامین آب صنایع، دامداریهای و گلخانه ها بر اساس تخصیصهای آب صادره ارائه کرد.

در این نشست همچنین رئیس سازمان جهادکشاورزی توضیحاتی را در رابطه با مشکلات بخش کشاورزی استان ارائه نمود و مقرر گردید به منظور بررسی و تبادل نظر و همفکری هرچه بیشتر در رفع مشکلات بخش کشاورزی استان، جلسات مشترک دیگری فی ما بین شرکت آب منطقه ای و سازمان جهاد کشاورزی تشکیل و تصمیمات لازم اتخاذ گردد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات