دیدار قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با...

نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با حضور در محل امور منابع آب شهرستان ارومیه ضمن بازدید از این امور با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد.

به گرازش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در این دیدار آقای نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی ضمن تجلیل از اقدامات مهم و بموقع شرکت آب منطقه ای در مدیریت و مهار سیلاب های بهاری و کاهش خسارات احتمالی به زیرساخت های استان اجرای پوشش بتنی کانال های اصلی و ادامه لایروبی انهار اصلی در شهرستان ارومیه را خواستار شد و درخصوص پیگیری تکمیل ساختمان نیمه تمام مدیریت منابع آب ارومیه از طریق دستگاههای ذیربط قول مساعد داد .

قاضی پور همچنین در خصوص توسعه حوزه اختیارات مدیریت امور منابع آب ارومیه در سطح شهرستان و پیگیری افزایش سهم اعتبارات استانی و امور منابع آب ارومیه از محل اعتبارات بودجه ۹۸ پیشنهاداتی را مطرح و خواستار بررسی و پیگیری موضوعات مطروحه در این نشست شد .

در این نشست همچنین مهندس دانشجو ضمن با اهمیت برشمردن صنعت آب در رشد و توسعه استان به بیان برنامه ها وچالشهای پیش رو در این حوزه پرداختند.

وی همچنین با بیان مشکلات و دغدغه های موجود در بخش آب استان، اظهار امیدواری کرد با تعاملاتی که با نمایندگان محترم مجلس خواهند داشت بتوانند مشکلات وموانع موجود در این حوزه را مرتقع نمایند .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات