پیشرفت ۸۰ درصدی در بازگشایی  طرح ۴۵ متری یاسوج/ بخشی از مسیر بزودی زیر بار ترافیک می رود

پیشرفت ۸۰ درصدی در بازگشایی طرح ۴۵ متری یاسوج/ بخشی از مسیر بزودی زیر بار ترافیک می رود

برای اجرای طرح ۴۵ متری طرح تفضیلی شهر یاسوج با معرضان محلی حدود ۸۰ درصد توافق شده است.

به گزارش روابط عمومی، شهرداریاسوج گفت:بازگشایی معبر ۴۵ متری شرف آبادتوافق ۸۰ درصدمعارضات برای اجرای طرح ۴۵ متری یاسوج - زیرتل که بزرگترین خیابان طرح تفصیلی شهر یاسوج است، در دستور کار قرار گرفته و حدود ۸۰ درصد توافق های لازم با معارض های محلی برای آزاد سازی این طرح انجام شده است.

نستهن مقدم افزود: عملیات اجرایی این طرح به طول پنج کیلومتر و عرض ۴۵ متر از بنسنجان شروع و با عبور از مناطق شرف آباد، دولت آباد و بخشی از زیرتل به جاده ساحلی قبل از پل سوم بشار متصل می‌شود.

وی با بیان اینکه کاهش بار ترافیکی، تسریع و تسهیل در عبور و مرور از مهمترین اهداف اجرای این طرح در شهر یاسوج است اضافه کرد:طرح پل چهارم بشار در ۲ سال گذشته تنها ۳۰ درصد پیشرفت کاری داشت اما با تلاش کارکنان شهرداری این طرح هم اکنون با  ۹۰ درصد پیشرفت کاری درحال اجرا است.

وی افزود: این معبر مواصلاتی به طول پنج کیلومتر میدان انقلاب شهر یاسوج را به پل دوم رودخانه بشار متصل خواهد کرد و تحول چشمگیری را در زمینه تعدیل بار ترافیکی شهر یاسوج و نیز رفاه حال شهروندان و مسافرانی که از "پایتخت طبیعت ایران" عبور می کنند، ایجاد خواهد کرد.

مقدم مجموع هزینه های زیرساختی سال گذشته شهرداری یاسوج را افزون بر ۴۲۰ میلیارد ریال اعلام کردو گفت: در راستای ارتقاء زیرساخت های شهری گام های قابل توجهی برداشته شد.

نستهن مقدم افزود: ۱۷۰ هزار متر مربع آسفالت در سال جاری در شهر یاسوج اجرایی شده است.

وی افزود: در چند نقطه از یاسوج همزمان و بدون وقفه کار آسفالت انجام میدهیم ، و تفاوت آن با آسفالت های قبلی در کیفیت آن است که زیر نظر آزمایشگاه مکانیک خاک هستند،که مکمل اینکار کار خط کشی آنها است که مناقصات انجام شده است و این نقیصه هم برطرف خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یاسوج

    منبع خبر

    شهرداری یاسوج

    شهرداری یاسوج یک شهرداری در شهر یاسوج می باشد

      نظرات