۶۷۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در پایتخت طبیعت ایران اجرایی شد

۶۷۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در پایتخت طبیعت ایران اجرایی شد

شهردار یاسوج گفت: در ۱۵ ماهه اخیر ۶۷۰ میلیارد ریال پروژه در حوزه زیرساختی و عمران شهری یاسوج هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومی، نستهن مقدم در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: در دو سال اخیر به دلیل شرایط خاص اقتصادی در کشور و تحریم‌های ضالمانه دشمنان انقلاب اسلامی برخی کارشناسان بر این باور بوده که حفظ وضع موجود در شهرداری‌ها بهترین شکل ممکن است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری یاسوج در این شرایط بد اقتصادی و محدودیت‌های اعتباری پروژه‌هیا بزرگی را آغاز و به سرانجام رسانده است، افزود: اجرای بزرگترین خیابان یاسوج حدفاصل بنسنجان تا پل سوم بشار بعد از گذشت ۲۸ سال از مصوبه در این دوره تعیین تکلیف شده است.

مقدم ابراز کرد: در سال گذشته پروژه‌های مختلفی در حوزه زیرساختی و عمران شهری از جمله آسفالت، دیوار حائل، پارک محله‌ای و ... با اعتباری افزون بر ۴۲۰ میلیارد ریال اجرایی شد.

شهردار یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: همچنین در ۳ ماهه اول امسال ۲۵۰ میلیارد ریال پروژه در قالب پروژه‌های مختلف از جمله نهضت آسفالت اجرایی و به بهره برداری رسیده است.

مقدم با اشاره به آسفالت ۱۷۰ هزار متر مربع آسفالت در خیابان‌های شهر بیان کرد: این نهضت ادامه دارد و البته در این مدت ۵ هزار متر مربع پیاده رو سازی، ۶۶۰۰ متر جدولگذاری، ۱۱۵ متر مربع سرویش بهداشتی و کانال دفع آب‌های سطحی اجرا شده است.

وی خاطرنشان کرد: پل چهارم بشار تا قبل از مدیریت جدید شهری تنها ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت که در ۱۵ ماهه اخیر به ۹۰ درصد رسیده و بحث اتصال آن به جاده شیراز به عنوان یک برنامه اولویت دار در دستور کار بوده و در این زمینه با مالکان به توافقاتی رسیده‌ایم.

مقدم با بیان اینکه طرح جامع ترافیک شهر یاسوج در دست اقدام بوده و در نیمه دوم امسال به شورای ترافیک کهگیلویه و بویراحمد برای تصویب نهایی ارسال می‌شود، افزود: موضوع سامانه پایش تصویری در دست اجرا بوده و در این راستا برخی تجهیزات مورد نیاز خریداری شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یاسوج

    منبع خبر

    شهرداری یاسوج

    شهرداری یاسوج یک شهرداری در شهر یاسوج می باشد

      نظرات