مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان:‌ رکورد مصرف برق شکسته شد/ مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد از مرز ۴۲۲ مگاوات گذشت/ رشد ۹ درصدی مصرف برق در استان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان:‌ رکورد مصرف برق شکسته شد/ مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد از مرز ۴۲۲ مگاوات گذشت/ رشد ۹ درصدی مصرف برق در استان

» مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مصرف برق در این استان در آخرین روز از تیرماه سال جاری از مرز ۴۲۲ مگاوات گذشت.

" مهندس داود راهزادی " با تشریح آخرین وضعیت میزان مصرف برق در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهارداشت: روز گذشته یعنی سی و یکم تیرماه میزان مصرف برق در مناطق مختلف استان از مرز ۴۲۲ مگاوات گذشته که رشدی معادل حدود ۹ درصد را نشان می دهد.

وی با تاکید بر مدیریت مصرف از سوی مشترکین تعرفه های مختلف، خاطرنشان کرد: میزان مصرف برق در ساعت ۲۲ شب در استان کهگیلویه و بویراحمد به ۴۱۶ مگاوات رسیده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: شهرستان گچساران با مصرف ۱۵۹ مگاوات برق و افزایش یک مگاواتی مصرف نسبت به مدت مشابه سال قبل همچنان پیشتاز در مصرف برق در استان است.

راهزادی، میزان مصرف برق در شهرستان های بویراحمد و دنا را ۱۰۷ مگاوات عنوان و تصریح کرد: میزان برق مصرفی در این شهرستان ها نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد هشت مگاواتی را نشان می دهد.

وی گفت: شهرستان کهگیلویه ۸۱ مگاوات با افزایش ۱۴ مگاواتی در رتبه سوم مصرف برق در روز گذشته قرار دارد و شهرستان های باشت و بهمئی با مصرف ۳۵ مگاواتی در رتبه های بعدی مصرف قرار دارند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، کمترین میزان مصرف برق در روز گذشته را مربوط به شهرستان چرام با ۲۲ مگاوات برشمرد و یادآورشد: البته مشترکین این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل نیز سه مگاوات برق مصرفی بیشتری داشته اند.

راهزادی، میزان مصرف برق در روز سی و یکم مردادماه امسال کشور را ۵۷ هزار و ۶۳۵ مگاوات ذکر و خاطرنشان کرد: میزان مصرف برق در کشور نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۳ و چهاردهم درصدی را نشان می دهد.

وی تغییر در الگوی مصرف و افزایش دما را مهمترین دلیل افزایش مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان و تصریح کرد: مشترکین بایستی در ساعات پیک بار از روشن نگه داشتن وسایل برقی خود خودداری و مصرف برق خود را در این ساعات مدیریت کنند.

راهزادی افزود: سال گذشته میزان مصرف برق در این استان ۴۱۵ مگاوت بوده که در روز نوزدهم تیرماه اتفاق افتاد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حدود ۲۷۰ هزار مشترک برق در این استان وجود دارد که بیشترین میزان مصرف مربوط به دستگاههای اداری است.
لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد یک شرکت در شهر یاسوج می باشد

   نظرات