با افزایش غیر منطقی جرایم کمیسون ماده صد که...

با افزایش غیر منطقی جرایم کمیسون ماده صد که...

اگر یک کشور بتواند در حوزه ورزشهای قهرمانی موفق باشد می تواند در ورزشهای همگانی نیز سرامد باشد بنابراین نمی توانیم ورزش قهرمانی نداشته باشیم و تاکید به ورزش همگانی نماییم. ورزش قهرمانی در حکم قله است و تا اشتیاق به قله نباشد مردم در دامنه کوه حرکت نخواهند کرد.

وی تاکید کرد: باید هر چه سریعتر لایحه پاداش به تیم بسکتبال که خود اعضای شورا به انان وعده داده بودند تصویب و پرداخت شود.

وی با بیان اینکه در شورای پنجم کمتر از یک ونیم درصد اعتبارات هم به بخش ورزش اختصاص نیافته تصریح کرد: اینکه گفته می شود نباید شورا در این حوزه ورود کند درست نیست بی شک برای سلامت جامعه ، بالاترین و بهترین موضوع پس از مباحث اعتقادی، ورزش است پس باید به ان توجه بیشتری شود.

حق شناس در ادامه تاکید کرد باید در این لایحه تبصره ای برای پرداخت کل مطالبات هیات بسکتبال نیز تعیین شود.

وی خاطر نشان کرد: ما برای اینکه حضور قدرتمندتری در لیگ برتر داشته باشیم باید تصمیم گیری در این حوزه در کمیسیون تخصصی و با حضور متخصصین و لحاظ جمیع شرایط محقق شود.

این عضو شورا تاکید کرد: درخصوص تیم داری شهرداری باید هرچه سریعتر شهرداری تعیین تکلیف کند چرا که تا همین مدت نیز دیر شده است.

وی در بخش دیگری از این جلسه به غیر منطقی بودن جرایم کمیسیون ماده صد اشاره کرد و گفت: با افزایش غیرمنطقی جرایم کمیسون ماده صد که دودش مستقیم به چشم مصرف کننده میرود مخالف هستیم و بایستی به نوعی این موضوع اصلاح شود.

وی ادامه داد: شهرداری با افزایش این جرایم به طور مستقیم باعث افزایش قیمت مسکن می شود و این صحیح نیست.

وی همچنین در خصوص احداث پل عابر پیاده در شهرک دانش گفت: به دلیل عرض زیاد خیابان در جاده قدیم رشت و در محور دانش و سرعت بالای خودرها ضروری است ک در این مسیر پل عابر پیاده نصب شود.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر قزوین

    منبع خبر

    شورای شهر قزوین

    شورای شهر قزوین یک شورای شهر در شهر قزوین می باشد

      نظرات