اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

حضور مدیران شهرداری ساری در میز خدمت مصلی امام خمینی(ره)

مدیران مجموعه شهرداری ساری به همراه مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان با حضور در میز خدمت مصلای مرکز استان که به مناسبت چهلمین سالگرد اقامه نمازجمعه کشور تشکیل شد، پاسخگویی مشکلات شهروندان در حوزه مدیریت شهری بودند.

ارائه خدمات و استمرار فعالیت های عمرانی در محلات الحاقی

آسفالت خیابان ها و کوچه ها، تسطیح و تعریض معابر در جهت روان سازی ترافیک، کاشت گل های فصلی و توسعه فضای سبز شهری و نورپردازی و ساماندهی تابلوها در راستای ارائه خدمات و استمرار فعالیت های عمرانی در محلات الحاقی به حوزه منطقه دو شهری، به همت شهرداری این منطقه در حال اجراست.

صداقت مبنای کار خبرنگاران است

نشست عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری مرکز استان با بانوان اهل قلم شاغل در شهرداری با حضور سید مسعود مدینه رییس شورای اسلامی شهر، علی اکبر زلیکانی نائب رییس این شورا، راحله حاجیان مشاور شهردار در امور بانوان و خانواده برگزار شد.

در این نشست ، فرزانه سرپرست شهرداری ساری با بیان اینکه اعتقادی به تبلیغات نادرست ندارم، اظهار داشت: از اصحاب رسانه انتظار هست واقعیت‌ها را برای مردم شفاف سازی کنند.

وی افزود: پروژه‌هایی که مدیریت شهری اجرایی کرده است فقط مختص شهروندان ساروی نیست بلکه گردشگران زیادی را به خود جذب کرده و خدمات دهی شهرداری در سطح ملی بوده است.

فرزانه  تصریح کرد: انتقاد از مدیران باعث سازندگی است و تلنگری برای آنان محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه امروز زباله موضوع مهمی در مرکز استان است، ادامه داد: شهروندان که اصحاب رسانه نیز از آن محسوب می شود سرمایه بزرگ مدیریت شهری هستند.

این مسئول، خاطرنشان کرد: قلم اصحاب رسانه، مدیران را به وجد می‌آورد تا پای کار بیایند.

سرپرست شهرداری ساری با بیان اینکه با کار کارشناسی می‌توانیم رضایت شهروندان را جلب کنیم، اظهار کرد: شهر متعلق به مردم است و کسب رضایتمندی آنان محور فعالیت های ما قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه شهر صحنه زندگی ما و حق‌الناس است، تاکید کرد: از این حق‌الناس صیانت خواهیم کرد.

فرزانه با بیان اینکه امروز تمام وجود یک خبرنگار، صداقت است، تصریح کرد: به شفافیت کار در رسانه اعتقاد دارم.

انتصاب مدیر باغ بانوان ساری

عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری مرکز استان، راحله حاجیان مشاور امور بانوان و خانواده شهرداری را با حفظ سمت به عنوان مدیر باغ بانوان منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: در راستای بهره برداری درست از امکانات پیش بینی شده در عرصه فرهنگی و اجتماعی باغ بانوان، و با توجه به تجربیات و تعهد و تخصصی که در شما سراغ دارم به موجب این حکم و با حفظ سمت شما را به عنوان مدیرباغ بانوان ساری منصوب می نمایم.

رییس روابط عمومی شورای اسلامی شهر، رییس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری، مدیر روابط عمومی شهرداری مرکز استان و مشاور امور بانوان و خانواده شهردار ازسوابق راحله حاجیان می باشد.

کاشت گل های فصلی، درخت و درختچه در مناطق سه گانه شهری

کاشت گل های فصلی، انواع درخت و درختچه ها در میادین، بلوارها، پارک ها و معابر سطح شهر از فعالیت های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در راستای توسعه فضای سبز ، زیبایی بصری وارتقاء سطح نشاط شهروندی بوده که در حال اجرا است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات