اولین دیدار عمومی مهندس رشیدی با کارکنان شرکت آب منطقه ای کرمان

اولین دیدار عمومی مهندس رشیدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان همزمان با مراسم جشن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) در محل تالار کرجی شرکت آب منطقه ای کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، در تاریخ 12 مردادماه 98 همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) مراسم جشنی در محل تالار کرجی شرکت آب منطقه ای کرمان برگزار و مهندس رشیدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل نیز در این جشن در اولین دیدار عمومی با کارکنان شرکت به سخنرانی پرداخت.

مهندس رشیدی در این دیدار ضمن اشاره به اهداف کلی و استراتژیهای شرکت آب منطقه ای کرمان، همدلی و تعامل بین همکاران را در جهت پیشبرد اهداف شرکت و راندمان کاری بالا حائز اهمیت دانست.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان ضمن استقبال از نظرات و پیشنهادات سازنده کارکنان خاطر نشان کرد: اگر هر نفر در هر مجموعه، سازمان یا ارگانی که فعالیت می کند احساس مسئولیت داشته باشد و رفتار دوستانه را مد نظر قرار گیرد مطمئنا آن مجموعه با شکست مواجه نخواهد شد.

وی جوان گرایی و سپردن مسئولیت ها به جوانان و همچنین همکاران خانم را از مواردی دانست که می تواند روند رو به رشد انجام امور را در بر داشته باشد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات