برنامه های نهمین همایش بتن ایران

برنامه های نهمین همایش بتن ایران

بنانیوز- نهمین همایش بتن ایران در ۱۶ مهرماه سال جاری برگزار می شود.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) دکتر تدین رییس انجمن بتن ایران با اعلام این خبر گفت: این همایش با عنوان بزرگداشت" استاد فقید دکتر مهدی قالیبافیان" است که هر ساله با یک موضوع خاص مطرح می شود.

وی با اشاره به برنامه های این دوره از همایش تصریح کرد: این همایش همانند گذشته از مسابقات دانشجویی و غیر دانشجویی و همچنین برگزاری سخنرانی و اعلام نتایج طرح های برتر بتن در کل کشور، تشکیل شده است. ویژگی مسابقات غیر دانشجویی آن است که برای اعضای حقوقی این انجمن که متشکل از ۷۰۰ عضو هستند، برگزار می شود.

رییس انجمن بتن ایران با اشاره به برگزاری نهمین دوره مسابقات دانشجویی اظهار داشت: این دوره از مسابقات با عناوین، "بتن سبک پر مقاومت"، "سازه محافظ تخم مرغ" و نیز "مسابقه درصد وزنی جذب آب کوتاه مدت و مقاومت ویژه الکتریکی"، همچنین مسابقه پوستر و پایان نامه برتر دانشجویی در سطح کارشناسی ارشد و مسابقه کتبی "تکنولوژی بتن و اجرای سازه های بتنی" در سطح کارشناسی و همچنین مسابقه "بتن پر مقاومت" که ویژه اعضای حقوقی انجمن بتن است؛ در اوایل مهرماه سال جاری در یکی از دانشگاه های کشور که دارای رشته عمران هستند؛ برگزار می شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از شاسا، این استاد دانشگاه در مورد ارزیابی مسابقه بتن پر مقاومت افزود: برای ارزیابی مسابقه ساخت بتن پر مقاومت، ماکزیمم وزن مخصوصی داده شده که نمونه را می بایست طبق این مشخصه ساخته و هر کس نسبت مقاومت به وزن مخصوصش بیشتر باشد، برنده خواهد بود و اعضای شرکت کننده می توانند با تجربه هایی که در این مسابقه کسب می کنند می توانند با اعتماد به نفس بیشتری کار خود را ادامه دهند.

تدین، مسئله قابل توجه دیگر را برگزاری "کنفرانس بتن" ذکر کرد و اظهار داشت: این کنفرانس در تاریخ ۱۷ مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد که مقالات ارائه شده توسط علاقه مندان به تدریج در حال دریافت است . وی در این زمینه اضافه کرد: علاقه مندان مایل به شرکت در کنفرانس بتن می توانند؛ چکیده مقالات خود را تا تاریخ ۱۶ خردادماه سال جاری به دبیرخانه این کنفرانس ارسال کنند و در پی آن مقالات تکمیل شده را تا تاریخ ۱۵ مرداد سال جاری ارسال دارند. گفتنی است؛ اعلام نتایج و داوری نهایی مقالات ارسالی به نهمین کنفرانس بتن، ۲۶ شهریور ماه سال جاری خواهد بود.

نهمین همایش بتن ایران و نهمین کنفرانس بتن ایران به ترتیب در تاریخ ۱۶ و ۱۷ مهرماه سال جاری در محل مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی واقع در بزرگراه چمران، اوین، میدان دانشگاه، ابتدای درکه، دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود. بر پایه این گزارش؛ برای کلیه اعضای حقیقی، حقوقی، دانشجویی و شرکت هایی که در زمینه بتن فعالیت می کنند، دعوت نامه حضور در این همایش ارسال می شود. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی انجمن بتن ایران به آدرس www.ici.ir مراجعه نمایند.

 

    نظرات