توسعه ورزش گام برداشتن در راه نشاط اجتماعی است

توسعه ورزش گام برداشتن در راه نشاط اجتماعی است

اکثر شهرداری‌ها در حوزه ورزشی سرمایه‌گذاری می‌کنند و به نام شهرداری فعالیت ورزشی دارند.

وی ادامه داد: اگر این موضوع محقق شود قطعا در راستای سلامت شهروندان گام برداشته‌ایم.

به گفته نایب رئیس شورای شهر، ما به عنوان نمایندگان پارلمان محلی باید پاسخگوی افکار عمومی مردم باشیم چرا که معتقدیم توسعه ورزش گام برداشتن در راه نشاط اجتماعی است.

عبدالرزاقی تاکید کرد: شهرداری بندرعباس برای حضور تیم‌ها در لیگ‌ برتر سال 98 حدود 13 میلیارد تومان بودجه تخصیص داده است در حالی که اعتبارات شهرداری آن‌ها کمتر از شهرداری قزوین است.

وی در موافقت از این لایحه خاطرنشان کرد: ای کاش افرادی که در حال حاضر مخالف این لایحه هستند در گذشته نیز تا این حد حساسیت نشان می‌دادند.

عبدالرزاقی تصریح کرد: 5 تیم ورزشی داریم که بایستی هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف شود؛ بنابراین معتقدم که هر چه سریع‌تر رای گیری شود تا مشخص شود که آیا باید تیم‌ها واگذار شوند یا اینکه برای حضور در لیگ برتر اعلام انصراف کنند.

وی خاطرنشان کرد: امروزه برای سه میلیارد و 800 میلیون تومان که برای توسعه ورزش شهر هزینه می‌شود «ان قلت» می‌آید در حالی که شهرداری بندرعباس 13 میلیارد تومان برای توسعه ورزش هزینه می‌کند.

این عضو شورا گفت: ‌اگر این لایحه که در راستای توسعه ورزش است رای نیاورد قطعا بایستی برای شهروندانی تاسف خورد که من نماینده‌شان هستم.

به گفته وی در خصوص ایجاد نشاط اجتماعی و توسعه ورزش در شهرداری قزوین در گذشته کوتاهی هایی صورت گرفته و باور دارم که امروز هم به جایگاه اساسی اش نرسیده است.

عبدالرزاقی در ادامه این جلسه که به به گزارش عملکرد سازمان فاوای شهرداری پرداخته شد اظهارکرد: لازم است تا برای عدم حضور مالکین و ارباب رجوع برای دستور نقشه نیز خدمت الکترونیکی و غیر حضوری ارایه شود.

/پایان پیام/

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر قزوین

    منبع خبر

    شورای شهر قزوین

    شورای شهر قزوین یک شورای شهر در شهر قزوین می باشد

      نظرات