دیدار مهندس جانباز به همراه مسئولین با استاندار کرمان

مهندس جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مهندس رشیدی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان با استاندار کرمان دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، در تاریخ 13 مردادماه 98 مهندس جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مهندس رشیدی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان و مدیرعامل آبفا استان با استاندار کرمان دیدار نمودند.

مهندس جانباز در این دیدار با بیان اینکه طرح انتقال آب به کرمان توسط وزارت نیرو تصویب شده است، گفت: برای طرح های آبرسانی به این استان باید برای میانمدت و بلندمدت برنامه ریزی کرد.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اضافه کرد: با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء برای اجرای پروژه انتقال آب شهر کرمان از سد شهیدان امیرتیموری (صفارود) رابر، در دستگاه ها، گشایش کار پروژه و خط انتقال اضطراری آب رایزنی شده است.

وی ادامه داد: این پروژه چندین کارگاه فعال دارد و اطمینان داریم با سرعت پیش می رود و قول تأمین و پرداخت اعتبارات به قرارگاه خاتم الانبیاء برای تکمیل این طرح داده شده است.

لازم به ذکر است، مهندس جانباز رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر خود به کرمان به همراه دکتر آیت الهی موسوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مهندس رشیدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان و جمعی از مسئولین از 11 کیلومتر انتهایی پروژه انتقال آب شرب به شهر کرمان بازدید نمودند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات