جلسه شورای مسکن مهر کردستان لغو شد

جلسه شورای مسکن مهر کردستان لغو شد

www.BanaNews.irشصت و دومین جلسه شورای مسکن مهر استان کردستان به دلیل عدم آگاهی و ارائه اطلاعات کافی و منسجم مسئولان حاضر در جلسه، به هفته آینده موکول شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) استاندار کردستان در محل برگزاری جلسات شورای مسکن در سنندج، عدم آگاهی و نبود اطلاعات کافی از سوی مدیران و دستگاه‌های زیربط را ضعف مدیریتی خواند و گفت: عدم مدیریت و ضعف آن، مشکل اساسی پروژه‌های مسکن مهر در استان کردستان است.

علیرضا شهبازی بر هماهنگی لازم مسئولان و دستگاه‌های زیربط برای ارائه اطلاعات کافی در جلسه آینده تاکید کرد و گفت: بهره‌برداری از ۶ هزار واحد مسکونی تعیین‌شده تا پایان ماه جاری کار سخت و طاقت‌فرسایی است که امیدواریم با هماهنگی و همکاری مسئولان و تلاش شبانه‌روزی کارکنان این پروژه‌ها، بیشترین تحویل را در پایان ماه داشته باشیم.

به گفته شهبازی، در جلسات باید گزارش‌ مختصر و مفید در راستای تصمیم‌گیری سریع ارائه شود و مسئولان موظفند با اطلاعات کافی وارد جلسات شوند.

وی با بیان اینکه شرکت‌های خدمات‌رسان مشکلی در ارائه خدمات خود به پروژه‌های مسکن مهر ندارند، گفت: خطوط موقت برای روشنایی محل این پروژه‌ها برای شیفت شب ایجاد شده که با برطرف شدن مشکل روشنایی، می‌توان سه شیفت روی پروژه‌ها کار کرد و روند کار را تسریع بخشید.

گفتنی است، در سفر وزیر مسکن و شهرسازی در دی‌ماه سال گذشته به کردستان، ۲ هزار و ۲۹۴ واحد مسکونی در شهرهای سنندج، سقز، بانه، کامیاران، قروه، بیجار و مریوان به بهره‌‌برداری رسید و طبق برنامه‌ریزی تا پایان ماه جاری ۶ هزار واحد مسکونی دیگر نیز باید به بهره‌برداری برسد.

تاکنون ۲۰۰ میلیارد تومان برای ساخت مسکن مهر در استان کردستان هزینه شده است.

 

 

    نظرات