برگزاری مراسم زیارت عاشورا در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

همزمان با ایام ماه محرم مراسم پر فیض زیارت عاشورا با حضور مدیرعامل و جمع کثیری از مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در محل مهدیه این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در این مراسم که با همت امور فرهنگی و هیئت عزاداری محبان علی بن موسی الرضا علیه السلام این شرکت ترتیب یافته بود پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید حجت الاسلام بابایی، روحانی و امام جماعت شرکت، طی سخنانی با اشاره به برگهایی از واقعه عظیم و جانگداز کربلا به اهمیت مقوله امر به معروف و نهی از منکر و وظیفه خطیر مسلمانان در پاسداشت این فریضه الهی پرداخت و گفت فلسفه قیام اباعبدالله در واقع اصلاح جامعه اسلامی از انحرافات و بدعت ها بود که توسط حکومت غاصب اموی ترویج می شد و احیای امر به معروف و نهی از منکر و ترویج ولایت پذیری در این فضای آلوده مهمترین مسئولیت و وظیفه آن حضرت محسوب می شد .

در ادامه این مراسم قرائت زیارت پرفیض عاشورا و عزاداری در فضایی معنوی برگزار و در پایان محبان اهل بیت در بساط اطعام صبحانه عزاداران حسینی که هزینه های آن از محل نذورات و هدایای نقدی کارکنان تامین گردیده بود مهمان سفره فضل و کرم ابا عبدالله الحسین (ع) شدند .

شایان ذکر است این مراسم طبق سنوات گذشته پنجشنبه هرهفته به مدت یک ساعت تا پایان ماه محرم در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار می شود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات