کسب عنوان رتبه برترتوسط شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در...

شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی موفق به کسب عنوان دستگاه اجرایی برتر درحوزه اقتصاد مقاومتی سال 97 درجشنواره شهید رجایی شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در آیین نکوداشت بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی و تجلیل از دستگاههای اجرایی برتر استان که با حضور دکترجمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، استاندار آذربایجان غربی، مدیران کل ادرات استان و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات استانداری برگزار شد شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برای دومین سال متوالی به جهت اجرای مطلوب پروژه های اقتصاد مقاومتی در سال 97 به عنوان دستگاه اجرایی برتر در این حوزه معرفی شد.

در این مراسم محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی با اهدای تقدیرنامه و تندیس جشنواره  به مهندس کیومرث دانشجو مدیر عامل این شرکت از تلاش ها و زحمات ایشان و کلیه مدیران و کارکنان تلاشگر این مجموعه به دلیل اجرای مطلوب پروژه های اقتصاد مقاومتی در سال 97 تشکر و قدردانی نمود.

این گزارش می افزاید ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان در سال 1397 توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان انجام گرفته و شرکت آب منطقه ای موفق شده است که در این ارزیابی با کسب بیشترین امتیاز رتبه برتر این ارزیابی را در حوزه اقتصاد مقاومتی احراز نماید .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات