از ظرفیت دریا جهت تامین آب شرب استان استفاده شود

استاندار بوشهر گفت: باید به میزان تاثیرگذاری ملی بوشهر به این استان کمک شود، ما در کنار ساحل و دریای بوشهر معضل کم آبی را تجربه کرده ایم و باید نیاز بوشهر دیده شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر، عبدالکریم گراوند در آیین تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر گفت: باید با استفاده از ظرفیت دریا بخشی از نیازهای آب بوشهر تامین شود و این دیدگاه در وزارت نیرو ایجاد شده است.
وی افزود: بوشهر صندوق ذخیره جمهوری اسلامی ایران است و به همین میزان تاثیرگذاری ملی نیز باید به ما کمک شود.
استاندار بوشهر با بیان اینکه در کنار ساحل و دریای بوشهر معضل کم آبی را تجربه می کنیم، اظهار کرد: باید بوشهر را دریابید، پیش از این اگر می خواستیم اعتباری برای تنش آبی بوشهر بگیریم کسی باور نمی کرد ولی در سال جاری ۵۰ میلیارد تومان به حوزه آب اختصاص یافت که البته کم است.
گراوند با اشاره به تنش های آبی استان بوشهر در سال ۹۷ عنوان کرد: سال گذشته تابستان سختی داشتیم و در برخی روستاهای ساحلی استان بوشهر مردم در این گرمای طاقت فرسا آب نداشتند و حتی امسال نیز مشکلاتی وجود داشت.
وی تصریح کرد: باید نیازهای بوشهر تامین شود و انتظار داریم که شرایط استان دیده شود. با توجه به میزان تاثیرگذاری و همچنین مشکلات و خلاهای موجود امیدواریم که مشکل تامین آب بوشهر برای همیشه حل شود.
لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای بوشهر

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای بوشهر

    شركت آب منطقه‌ای بوشهر یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات