بررسي مسائل مربوط به حوزه راه وشهرسازي شهرستان سميرم

بررسي مسائل مربوط به حوزه راه وشهرسازي شهرستان سميرم

جزئيات بررسي مسائل مربوط به حوزه راه وشهرسازي شهرستان سميرم
با حضور نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي و فرماندار شهرستان سميرم و به ميزباني راه وشهرسازي استان، مسائل و مشكلات اين شهرستان در بخش راهسازي و بافت هاي ناكار آمد شهري مورد بررسي قرار گرفت.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه وشهرسازي استان اصفهان، اصغر سليمي نماينده مردم سميرم در مجلس شوراي اسلامي همراه با محمدرضا عسگريان فرماندار شهرستان طي برگزاري جلسه اي مشترك با حضور بهزاد شاهسوندي معاون مهندسي و ساخت اداره كل راه وشهرسازي و جمعي از روساي ادارات ستادي راه و مسكن ، مسائل و مشكلات موجود در پروژه هاي راه و شهرسازي را بررسي و راهكارهاي لازم ارائه كردند.
سليمي در ابتدا از اقدامات راه وشهرسازي استان در شهرستان به جهت پيگيري و احداث محورهايي همچون محور دولت قرين ، آغداش – اسلام آباد، شهيد – دزكرد ، گرموك – هونجان و زمان كهريز قدرداني نمود و با توجه به خواسته هاي شهرستان از راه وشهرسازي احداث جاده حنا – قدمگاه – زمان كهريز و اتصال به آزاد راه اصفهان – شيراز را خواستار شد كه مقرر شد مشاور، موضوع را جهت بررسي به جلسه بررسي طرح ها ارائه نمايد.
شاهسوندي معاون مهندسي و ساخت راه وشهرسازي استان در اين جلسه بيان داشت: شهرستان سميرم با توجه به موقعيت جغرافيايي و كوهستاني بودن آن و زمان فرا رسيدن سرماي زود رس از جمله شهرستان هايي است كه بايد پروژه هاي اجرايي موجود در آن با شدت و پيگيري بيشترو در زمان مورد نظر طبق برنامه به سرانجام برسند.
وي با توجه به تعداد پروژه هاي راهسازي فعال در شهرستان هم در بخش راه روستايي و هم در بخش راه اصلي و بزرگراهي اظهار داشت: اين پروژه ها با درصد پيشرفت قابل قبولي و طبق برنامه در حال اجراست و تلاش مي كنيم تا هر چه زودتر و با تزريق اعتبارات مورد نظر اين پروژه ها را تكميل و به بهره برداري رسانيم .
وي با توجه به خواسته نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي در خصوص ايجاد محور قدمگاه در سميرم افزود: اين موضوع نياز به كار كارشناسي دارد كه لازم است در جلسه كارشناسي طرح موضوع نموده و با ارائه واريانت هاي مختلف توسط مشاور، بهترين طرح را انتخاب و اجرايي نماييم.
امير زاغيان رئيس اداره هماهنگي ستاد بازآفريني راه وشهرسازي استان نيز در ادامه با توجه به طرح موضوع جاده سلامت توسط مسئولين شهرستان در اين باره گفت: احداث جاده سلامت در شهرستان از جمله اولويت هاي ما در سميرم بوده و لازم است با توجه به اقدامات شهرداري سميرم در اين زمينه و بالا بودن هزينه هاي پيش بيني شده سعي شود تا با كمترين هزينه آنرا به سرانجام رسانيم.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات