زیان انگلیسی ها از تحریم کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

زیان انگلیسی ها از تحریم کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

www.BanaNews.irتحریم های یکجانبه دولت انگلیس علیه شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به جای آنکه موجب بروز خسارت به این شرکت ایرانی شود ، باعث وارد آمدن زیان قابل توجه به شرکتهای انگلیسِی شده است.

به گزارش رویترز، یک شرکت انگلیسی با اشاره به اعمال تحریم‌ها علیه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اذعان کرد در اثر این تحریم‌ها زیان جبران ناپذیری را متحمل شده است.

به گفته' دیوید مری گلد' یک مقام شرکت جانسون استیونس در نتیجه اعمال تحریم ها علیه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران این شرکت انگلیسی برای ادامه همکاری های خود با ایران با مشکلات زیادی روبرو شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)به نقل از مانا، وی با بیان اینکه ما یک مشتری بزرگ را از دست داده ایم و در کوتاه مدت نمی توانیم مشتری بزرگی را جایگزین شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی کنیم ، افزود: پس از اعمال تحریم های آمریکا و اروپا ،شرکت جانسون استیونس از ارایه خدمات مالی به این شرکت منع شده که این مساله شرکت جانسون استیونس را با مشکلات نقدینگی زیادی روبه رو کرده است.

وی گفت: از دست دادن شریک تجاری بزرگی مثل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به ضرر ما خواهد بود و در کوتاه مدت و خیلی سریع نمی توان شرکت دیگری را جایگزین این شرکت کرد.

مری گلد افزود:‌ مقام های شرکت جانسون استیونس یک شبه گفته شده است که یک بانک جدید را برای ارایه تسهیلات مالی پیدا کنند.

 

 

    نظرات