مهندس مهدلوشهردار زرند در آئین تجلیل از فرمانده نیروی انتظامی :مجموعه ای نیروی انتظامی نهادی تخصصی و پیچیده می باشد .

مهندس مهدلوشهردار زرند در آئین تجلیل از فرمانده نیروی انتظامی :مجموعه ای نیروی انتظامی نهادی تخصصی و پیچیده می باشد .

مهندس مهدلوشهردار زرند در آئین تجلیل از فرمانده نیروی انتظامی :مجموعه ای نیروی انتظامی نهادی تخصصی و پیچیده می باشد .

سرهنگ میرزائی فرمانده نیروی انتظامی : زرند ایمن ترین شهر از لحاظ جرائم می باشد

مهندس رحمانی رئیس شورای شهر : با مشارکت شهروندان می توان به ثبات امنیت پایدار در جامعه امیدوار بود .

طی نشستی با حضور مهندس مهدلو شهردار،مهندس رحمانی رئیس و اعضاء شورای شهر و جمعی از معاونین شهرداری از خدمات فرمانده منطقه انتظامی زرند تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند در این نشست سرهنگ میرزائی فرمانده نیروی انتظامی زرند از خدمات شهرداری و شورای شهر زرند تجلیل و امنیت را یک مقوله ناشناخته و مظلوم دانست و گفت:تا زمانی که گرفتار یک حادثه تلخ نشویم معنی و مزه امنیت را نخواهیم فهمید.

فرمانده انتظامی زرند از امنیت بالای شهرستان زرند گفت و افزود:خوشبختانه شهر زرند در آمار جرائم خشن دارای کمترین امتیاز می باشد و این امر باعث شده است شهر زرند به رتبه های بالای شهرهای ایمن استان تبدیل شود .

سرهنگ میرزائی از نقش شهرداری در ایمن سازی شهر گفت و افزود: خریداری و نصب دوربینهای پایش تصویری می تواند کمک موثری به بالابردن ضریب ایمنی شهر نماید و امیدواریم این طرح با همکاری نهادهای ذیربط به رودی به انجام برسد .

مهندس رحمانی رئیس شورای شهر زرند نیز در این دیدار از اقتدار این نیرو ها سخن گفت و با اعلام اینکه نیروی انتظامی عرصه بزرگی برای خدمت رسانی به شهروندان می باشد و افزود:با توجه به حجم بالا و وسعت این کشور خوشبختانه ایران اسلامی یکی از امن ترین کشورهای منطقه می باشد که این امر با همراهی همه نیروهای نظامی و انتظامی به انجام رسیده است .

رئیس شورای شهر زرند از فعال بودن و آمادگی بالای نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کرد وگفت: مردم از اصول اساسی تامین امنیت هستند و با مشارکت آنان می توان به ثبات امنیت پایدار در جامعه امیدوار بود .

وی با اعلام اینکه ارتباط تنگاتنگی بین شهرداری و نیروی انتظامی وجود دارد افزود:در راه اندازی دوربین های سطح شهر این نهاد آمادگی کامل برای همکاری در این خصوص را دارد .

مهندس مهدلو شهردار زرند نیز در این مراسم بحث امنیت و حفظ این مقوله را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: این هفته فرصت مغتنمی است تا جلوه های هوشمندی، اقتدار، کارآمدی و توانمندی پلیس به آحاد جامعه تجلیل شود .

مهندس محمد رضا مهدلو پیچیدگی کار در نیروی انتظامی را بسیار بالا دانست و افزود: ایجاد امنیت در خور شأن مردم، یکی از اصلی‌ترین اهداف مجموعه نیروی انتظامی است، زیرا هیچ چیز به اندازه آسایش و امنیت برای مردم اهمیت ندارد .

شهردار زرند مجموعه نیروی انتظامی را نهادی تخصصی و پیچیده دانست و افزود:همه ارگانهای نظامی دارای برنامه ای مشخصی هستند ولی نیروی انتظامی دارای پیچیدگی های خاصی در زمینه برقراری امنیت می باشد .

وی ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی فرماندهی و پرسنل انتظامی شهرستان زرند درتامین امنیت و آرامش شهروندان، از نیروی انتظامی به عنوان یار و یاور مدیریت شهری در اداره مطلوب شهر یادکردو اظهار داشت:یکی از برنامه های شهرداری راه اندازی پایش تصویری شهر می باشد که این طرح با تامین اعتبار در راس برنامه های شهرداری قرار خواهد داشت .

وی در مورد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به اجرای متعدد برنامه‌های فرهنگی و آموزش های شهروندی اشاره کرد و گفت: با افزایش هم افزایی و تعامل بیشتر بین شهرداری و نیروی انتظامی می‌توان در این زمینه موفق تر عمل کرد .

شایان ذکر است در پایان این مراسم از سرهنگ هادی میرزائی فرمانده انتظامی با اهداء لوح و شاخ گل تقدیر شد .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات