شهردار زرند در نشست با معاونین شهرداری: شهداء مسیر درست زندگی را به ما آموخته اند.

شهردار زرند در نشست با معاونین شهرداری: شهداء مسیر درست زندگی را به ما آموخته اند.

مهندس مهدلو شهردار زرند در نشست با معاونین و مدیران شهرداری در سخنانی از شهداء به عنوان معماران زندگی های امروزی نام برد و با اعلام اینکه شهداء مسیر درست زندگی را به ما آموخته اند گفت: امنیت و اسایش امروز مرهون خون شهدا و ایثارگری های رزمندگان و جانبازان است و همه ما به این قشر از جامعه همواره بدهکار هستیم.

مهندس محمد رضا مهدلو خانواده شهداء را همواره، همراه و همیار این مجموعه دانست و گفت:شهرداری زرند از رسالت خویش در راستای فرهنگ ناب ایثار و شهادت کوتاه نخواهد آمد .

منتخب شورای شهر زرند از فعالیتهای شهرداری زرند در جبهه های حق علیه باطل گفت افزود: این نهاد با تقدیم یک شهید و 50جانباز،ایثارگر و خانواده شهید در راس ادارات شهرستان در این خصوص می باشد.

وی به نام‌گذاری معابر و خیابانهای شهر به نام مقدس شهید اشاره کرد و گفت:نام و اسم شهید بر هر کوچه و معبری موهبت و نعمتی است که باید ادامه پیدا کند .

وی به فعالیتهای انجام شده این نهاد در خصوص نام گذاری معابر اشاره کرد و اظهارداشت: مزین نمودن معابر ، میادین و بوستانهای شهر زرند به نام شهدای عزیز ادعا نیست عملی است که در راستای انجام به تکلیف صورت گرفته است .

وی گفت: میدان شهداء ، میدان سرداران شهید ، بوستان شهداء ، بوستان شهدای مدافع حرم ، روگذر شهید عظیمی، خیابانهای شاهد ، شهید فهمیده ، شهید صدوقی ، شهید خلیلی ، شهید بهشتی ، شهید قرنی ، شهید مدرس ، شهید رجایی ، شهید ایزدی ، شهید یزدانی ، شهید تهامی ، شهید عرب زاده ، شهید چمران ، شهید مطهری ، شهید توکلی ، شهید رشیدی ، شهید شفیعی ، شهید پوررشیدی ، شهید عرب ، شهید اسلامی ، شهید آبرین ، شهید صمدانی ، شهید کاربخش ، شهدای محراب ، شهدای روحانی ، شهدای محمدآباد ، شهدای مخابرات ، شهدای ریحان ، شهدای اکبرآباد ، شهدای دانشجو و ..... اقداماتی است که با افتخار انجام شده است .

شهردار زرند از هماهنگی شهرداری و بنیاد شهید برای نام نویسی کوچه ها اشاره کرد و افزود: تابلوی تمامی کوچه هایی که خانواده معظم شهدا در آنها سکونت دارند با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران بنام شهداء عزیزشان زیر نویس شده و ادامه خواهد داشت.

منتخب شورای شهر زرند به کم رنگ شدن نام شهید در بعضی از تابلوهای شهر اشاره کرد و افزود: توجه به اینکه تابلوهای کوچه‌ها و خیابان‌ها در معرض تابش آفتاب بوده و با در نظر گرفتن شرایط جوی زرند ،بهسازی، اصلاح و تعمیر و تعویض بعضی از تابلوها در دستور کار شهرداری قرار گرفته است .

مهندس مهدلو تصریح کرد:همواره در کمیسیون های فرهنگی و خدمات شهری و نام گذاری معابر به دنبال استفاده از نام شهیدان برای معابر و کوچه های تازه تاسیس می باشیم و امیدواریم در این راه شرمنده خانواده شهداء نباشیم .

وی در پایان افزود: مجموعه ایثارگر شهرداری تحت هیچ شرایطی جان فشانی شهدای پر افتخار خود را فراموش نخواهند کرد و خود را خادم شهداء میداند که یاد و خاطره رشادتهایشان در همیشه ی تاریخ جاودانه خواهد ماند .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات