پیام مدیرعامل شركت آبفار گلستان به مناسبت روز روستا و عشایر

پیام مدیرعامل شركت آبفار گلستان به مناسبت روز روستا و عشایر

پیام مدیرعامل شرکت آبفار گلستان به مناسبت روز روستا و عشایر

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان با صدور پیامی ۱۵ مهرماه "روز روستا و عشایر" را گرامی داشت .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان ، متن پیام مهندس بهزاد هرمزی به این شرح است :

روستا، جامعه ای است که می توان آغازگری تمدن را از آن دانست و روستائیان مردمی هستند که صدق اعمال و رفتارشان، گستره نعمت را بر آنان وسعت می دهد.

پس از انقلاب اسلامی توجه به روستاها و توسعه آن به عنوان رُکنی پراهمیت در رشد همه جانبه جامعه مورد توجه مدیران قرار گرفت و ما حصل آن توسعه زیرساخت ها در مناطق روستائی و کمتر برخوردار بود.

اشتغال پایدار به‌عنوان یکی از ارکان توسعه و جلوگیری از مهاجرت بوده که قطعاً نقش روستا و روستائیان کشور در هر دوره و زمانه ای را به‌ویژه در زمینه توسعه و رشد اقتصادی نباید نادیده گرفت؛ زیرا این قشر شریف و بعضاً محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمران و آبادانی ایران زحمات فراوانی را متحمل گردیده اند و در کنار آنان نیز عشایر، این مردمان غیرتمند و صبور که امام آنان را ذخائر این مملکت نامیده اند،که مطمئنا توجه به زیرساخت ها در روستاها موجب توسعه و اشتغال پایدار می شود

گلستان استانی است که نیمی از جمعیت آن را روستائیان تشکیل می دهند و دولت تدبیر و امید تلاش دارد با اقدامات برنامه محور زمینه های توسعه روستایی و عشایری به ویژه در حوژه آبرسانی را فراهم آورد.

اینجانب، روز ملی روستا و عشایر را به تمامی روستائیان گرامی استان و عشایر سختکوشی که دل در گرو تمامیت ارضی کشور و استان دارند و مرزبانان سخاوتمند استان محسوب می شوند که نقشی بی بدیل در سلامت غذایی استان و کشور دارند، تبریک می گویم و برخود می بالیم که در مقام سقایی شما عزیزان هستیم و ارائه خدمتی از مجموعه ی خدمات تاثیرگذار دولت محترم تدبیر و امید و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برعهده داریم . و سربلندی و توفیق فرد فرد شما عزیزان را از خداوند منان خواستارم.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان یک شرکت می باشد

   نظرات