بیستمین جلسه شو ای حفاظت از منابع آب سلطانیه به ریاست فرماندار...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،در این جلسه رحمانی فرماندار شهرستان سلطانیه ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد امور منابع آب و واحدهای ستادی شرکت خواستار لایروبی و آزادسازی حریم و بستر سیلابها و رودخانه ها شد و اعلام نمود، تا زمانیکه ما خانه رودخانه را بگیریم قطعا خانه ما را خراب خواهد کرد.

وی خواستار همکاری تمامی دستگاههای اجرایی در خصوص مدیریت منابع آب شهرستان،از نیروی انتظامی خواست،ضمن در نظر گرفتن تمام جوانب در تامین امنیت و اجرای احکام تلاش مضاعفی داشته باشد.

رحمانی خطاب به امورمنابع آب شهرستان اظهارداشت: با چاههای دارای اضافه برداشت و توسعه اراضی و انتقال آب با جدیت بر خورد کنید و در این ارستا، فرمانداری شهرستان سلطانیه از اقدامات امور آب نهایت حمایت را بعمل خواهد آورد.

سپس، مهندس محمود سرمستی دبیر شورای حفاظت از منابع آب با تبریک هفته نیروی انتظامی بر تامین کنندگان امنیت جامعه, با تشریح عملکرد امورمنابع آب در بحث احیاء و تعادل بخشی به مجموعه اقدامات انجام گرفته پرداخت و افزود: با توجه به حضور اکیپ های گشت در دشت سلطانیه و اطراف آن، عرصه را بر حفاران غیر مجاز تنگ کرده ایم و از سال قبل تاکنون به جرات می توان گفت، اکثر دستگاههای حفاری غیرمجاز با همکاری نیروی انتظامی توقیف و به پارکینگ منتقل شده است.

سرمستی، اعلام نمود: با توجه به اصلاح ، نصب منصوبات دو حلقه چاه با هماهنگی خود متقاضیان و پس از اخذ تعهد محضری مقرر شد، این دوحلقه چاه آبانماه توسط خود کشاورزان پر شود، که با این اقدامات آب قابل توجهی برای سفره محفوظ خواهدشد.

وی به آماده بودن حکم انسداد سه حلقه چاه در شهرستان سلطانیه اشاره کرد و تصریح کرد: از آبانماه عملیات انسداد این چاهها با جدیت انجام خواهد شد و خواستار همکاری نیروی محترم انتظامی در تامین امنیت و حمایت دستگاههای عضو هستیم.

مدیر امورمنابع آب زنجان، به آزاد سازی سه کیلومتر از رودخانه بوئین در شهرستان سلطانیه اشاره نمود و افزود: این امور از هفته آینده بحث آزادسازی حریم و بستر رودخانه ها و سیلابها را با شدت شروع خواهد کرد و از دستگاههای متولی در خواست همکاری در تامین ماشین آلات نمود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای زنجان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای زنجان

    شركت آب منطقه‌ای زنجان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات