دیدار مدیر کل حوزه شهردار و جمعی از شهرداران مناطق با فرمانده انتظامی ...

دیدار مدیر کل حوزه شهردار و جمعی از شهرداران مناطق با فرمانده انتظامی ...

دیدار مدیر کل حوزه شهردار و جمعی از شهرداران مناطق با فرمانده انتظامی مشهد

مدیرکل حوزه شهردار و امور شورای شهر و مناطق شهرداری مشهد گفت: شهردار مشهد بر تعامل و همکاری بین دستگاه های خدمت رسان در سطح شهر تاکید ویژه ای دارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی حاتمی در دیدار با فرمانده انتظامی مشهد که با حضور جمعی از شهرداران مناطق صورت گرفت، ضمن خداقوت و تبریک هفته نیروی انتظامی، افزود: توفیق خدمت رسانی در شهر مشهد مقدس نصیب ما خادمان مجاوران و زائران علی بن موسی الرضا علیه السلام شده که باعث غبطه دیگران در کشور است.
وی ادامه داد: شهرداری و نیروی انتظامی دو دستگاه خدمت رسان هستند که همه مردم از خدمات آنها بهره مند می شوند و این تعامل و خدمت رسانی در جهت رفاه مردم است.
در ادامه، سرهنگ عباس صارمی ساداتی، فرمانده انتظامی مشهد گفت: اعتقاد دارم غیر از اینکه مسوولان ما را برای خدمت رسانی در شهر انتخاب می کنند لطف و عنایت آقا علی بن موسی الرضا علیه السلام نیز مهر تایید بر انتخاب ما می زند.
وی خاطرنشان کرد: جامعه ما با مشکلات زیادی گریبان گیر است و اگر تفکر خدمت رسانی در ذهن ما نباشد کوچک ترین مساله تبدیل به یک بحران می شود پس باید با تدبیر و درایت مشکلات را مدیریت کرد.
صارمی ساداتی ادامه داد: شهرداری و نیروی انتظامی در راستای وظایفشان و در جهت تحقق امنیت، مکمل یکدیگر هستند و اگر توفیق و خدمتی باشد در سایه تعاملات، همفکری و اتفاق نظر توأم با دوستی و صمیمیت است.
وی با بیان اینکه وظیفه ما این است که آرامش را برای مردم را فراهم کنیم، افزود: طرح اجرای اتاق فکر در بحث معضلات و چالش‌های اجتماعی در دستور کار است که از شهرداری برای حضور، دعوت خواهیم کرد.

اختر گنجیان

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات