طرح تعادل بخشی راهکار نجات منابع آب زیر زمینی

هفتمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان نهبندان با حضور فرماندار، معاونت عمرانی فرماندار، بخشداران و سایر اعضاء شورای حفاظت از منابع آب در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی ،در این جلسه "مجید بیکی" فرماندار نهبندان ضمن تاکید بر اهمیت حفاظت از منابع آب و مصرف بهینه آن در همه بخش ها به ویژه کشاورزی خواستار همکاری همه جانبه همه اعضاء ، ضرورت توجه به مباحث آبخیزداری و توسعه روش های نوین آبیاری شد.

وی همچنین خواستار توجه ویژه به حل مشکل آب روستایی در مواقع پیک مصرف و تامین آب دامداران منطقه و متقاضیان احداث واحدهای صنعتی شد.

در ادامه "هاونگی"رئیس اداره منابع آب شهرستان نهبندان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت منابع آبی و بیلان سال آبی 98 – 97 و مصوبات جلسه قبل خواستار مشارکت فعال بهره برداران و ذینفعان در حفاظت از منابع آبی و اصلاح الگوی کشت منطقه و افزایش بهره , وری و مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی شد. وی با تاکید بر اینکه طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی طرحی موثر و جامع برای نجات و حفاظت از منابع آب زیرزمینی است خواستار همکاری همه ی نهادها برای اجرای کامل این طرح شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای خراسان جنوبی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای خراسان جنوبی

    شركت آب منطقه‌ای خراسان جنوبی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات